Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6244 miejsce

Miss Bikini - supershow w Łodzi

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-08-27 09:22

Sobotni goście basenu Anilana na długo zapamiętają wybory Miss Bikini "Expressu Ilustrowanego", które odbyły się na tym obiekcie. Show, jaki dały uczestniczki konkursu wzbudził takie emocje publiczności, że przy odczytywaniu werdyktu kilkaset gardeł skandowało numer swojej faworytki. Decyzja jury okazała się zgodna z opinią widzów - tytuł Miss Bikini zdobyła Magdalena Kubiak!

Kandydatki podczas prezentacji. / Fot. Express IlustrowanyDo wyborów stanęło dziewięć dziewcząt z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa, Aleksandrowa, a nawet Tomaszowa Mazowieckiego. Większość zgłosiła się jeszcze przed konkursem. Plażowiczki Anilany, choć już ubrane w bikini, nie garnęły się do udziału w zabawie. Być może zniechęcił je widok konkurentek, które robiły wielkie wrażenie, nim jeszcze wybory się rozpoczęły.

Bożena Hodorowicz, druga wicemiss. / Fot. Express IlustrowanyGdy dziewiątka ślicznotek stanęła na balkonie gotowa do prezentacji, kawałek kafelkowej "plaży" nad brzegiem basenu, który posłużył za wybieg, otoczył tłum ciekawskich. Kandydatki po kolei schodziły z balkonu po krętych schodkach, defilowały przed publicznością nad brzegiem wody i prezentowały się przed pięcioosobowym jury. Prowadzący konkurs Michał Kwiatkowski przedstawiał je widzom i pytał dziewczęta o to, czym się zajmują, jakie są ich zainteresowania i plany na przyszłość. Wszystkich zaskoczyła startująca z numerem 7 konstantynowianka Ewelina Błoch, która swoją prezentację wygłosiła wierszem! Brawa zebrała też Bożena Hodorowicz z Aleksandrowa, która swój pokaz zaaranżowała jak sesję zdjęciową, pozując fotoreporterowi "EI".

Roksana Ciesielczyk - pierwsza wicemiss. / Fot. Express IlustrowanyChwilę konsternacji przeżył konferansjer, gdy przyszła kolej na prezentację Roksany Ciesielczyk (numer 5), która wstąpiła na "wybieg" w krótkim czerwonym płaszczu... - Mam nadzieję, że ten płaszczyk opadnie - zagadnął dziewczynę i nie pomylił się. Roksana wdzięcznym ruchem pozbyła się okrycia, błysnęła... złotym bikini, a przed jury zaczęła tańczyć. I to jak! Zmysłowe ruchy zgrabnych bioder i rąk wzbudziły takie owacje publiczności, że ktoś nawet wpadł przy tym do wody! Choć może po prostu wskoczył, żeby ostudzić emocje...

Magda przebiła wszystkie rywalki swoim wyczynem. / Fot. Express IlustrowanyWydawało się, że tej prezentacji nic już nie przebije, gdy nad basenem pojawiła się kandydatka z numerem 8, Magda Kubiak. Już samym czarnym strojem obszytym setkami błyskotek (powstawał 2 miesiące z pomocą mamy) przykuwała uwagę. Była w nim tak podobna do Shakiry, że prowadzący z miejsca nadał jej ten przydomek. A potem dała show: defilując przed publicznością zrzuciła top, wdzięcznie zapozowała przed jury, a na koniec... zrobiła szpagat, czym już absolutnie podbiła całą widownię.

W niecodzienny sposób przygotowała się na konkurs ostatnia z uczestniczek, Katarzyna Zawiśniewska, która wystąpiła z kilkoma literkami naklejonymi na udzie, układającymi się w słowa "lato, lato".

Szczęśliwe zwyciężczynie. / Fot. Express IlustrowanyKilkaset obecnych na basenie osób niecierpliwie czekało kilka minut na werdykt jury. Kandydatki zgromadzone nad basenem otoczył tłum. Najpierw wręczyliśmy wszystkim uczestniczkom wyborów po róży i torebce z prezentami od "Expressu". Potem Michał Kwiatkowski odczytał wyniki końcowe. I tak II wicemiss została Bożena Hodorowicz, I wicemiss - Roksana Ciesielczyk, a tytuł Miss Bikini "Expressu Ilustrowanego" zdobyła Magda Kubiak, siedemnastoletnia łodzianka, uczennica szkoły średniej i tancerka formacji Cube Dance. Miss otrzymała w prezencie komplet urządzeń do pielęgnacji ciała, a cała pierwsza trójka finalistek - zestawy kosmetyków. Gratulujemy!
LR

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.