Facebook Google+ Twitter

Miss Open Hair Sieradz 2014

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-14 08:56

W poniedziałek 14 lipca ruszyła walka o koronę Miss Open Hair 2014. Do tegorocznego konkursu stanęło 15 urodziwych dziewczyn z całej Polski.

Rusza walka o koronę Miss Open Hair. Do tegorocznego konkursu stanęło 15 urodziwych dziewczyn z całej Polski. Swoją miss wielkiej fryzjerskiej imprezy organizowanej po raz szósty przez miasto Sieradz ku czci genialnego fryzjera stąd pochodzącego Antoniego „Antoine” Cierplikowskiego. Która z dziewczyn zdobędzie główne trofeum fryzjerskiego festiwalu, przekonamy się w sobotę 19 lipca, gdy odbędzie się finał.
Nieodłącznym elementem sieradzkiej imprezy o tematyce fryzjerskiej są wybory miss. Dotychczas organizowała je sieradzka agencja reklamowa Punkt, tym razem będzie to łódzka firma - Agencja Impresaryjna Igo-Art.
15 kandydatek do tytułu Miss Open Hair rozpocznie zgrupowanie w Sieradzu w poniedziałek 14 lipca. Dziewczęta przez większość czasu będą przygotowywać się do konkursu, jednak w programie pobytu w Sieradzu przygotowano dla nich kilka atrakcji. W środę będzie więc zwiedzanie sieradzkiej starówki, skąd bryczkami kandydatki zostaną przewiezione do Urzędu Miasta, by wziąć udział w konferencji prasowej oraz później zjeść lunch z prezydentem Sieradza Jackiem Walczakiem.
Organizatorzy dla dziewcząt przewidzieli także zabawę w parku linowym oraz na poligonie Państwowej Straży Pożarnej, rejs po rzece Warcie łódką "Sieradzanka" czy mecz siatkówki na zasadzie "brunetki kontra blondynki".
W piątek kandydatki do tytułu miss wezmą udział w gali otwierającej 6. edycję Sieradz Open Hair Festival. Dzień później o godz. 19.30 na placu Wojewódzkim rozpocznie się finał wyborów Miss Open Hair, podczas której poznamy zwyciężczynię konkursu.
Lista finalistek Miss Open Hair 2014:
1.Aleksandra Kupiec
2.Daria Plociennik
3.Agnieszka Włodarczyk
4.Aleksandra Adamczyk
5.Paulina Zaręba
6.Elwira Tiszewska
7.Monika Schmidt
8.Aleksandra Miller
9.Karina Luczyńska
10.Natalia Kotuś
11.Angelika Żmijewska
12.Natalia Kalemba
13.Kamila Konwerska
14.Klaudia Marlicka
15.Daria Murowana
(Andrzej Kowalski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.