Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29408 miejsce

Miss Polonia Irlandii. Pierwszy casting za nami

Wiele emocji, śmiechu i napięcia towarzyszyło pierwszemu castingowi do wyborów Miss Polonia w Irlandii, który odbył się 19 lutego w hotelu Isaacs, w samym sercu Dublina.

Casting Miss Polonia w Irlandii / Fot. 4th Floor For PhotoWiele emocji, śmiechu i napięcia towarzyszyło pierwszemu castingowi do wyborów Miss Polonia w Irlandii, który odbył się 19 lutego w hotelu Isaacs w samym sercu Dublina. Jury oprócz prezencji kandydatek oceniało także grację, umiejętność zapanowania nad stresem oraz osobowość. Dziewczyny niezwykle pozytywnie zaskakiwały opowiadając o wartościach wyniesionych z domu, celach, determinacji oraz o pozytywnym podejściu do życia. W czasie castingu, odbyły się rozmowy, zdjęcia oraz pierwsze wyjście w bikini i prosty układ z choreografem, Łukaszem Matuszczakiem, który to podniósł temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Ogłoszenie listy zakwalifikowanych kandydatek wywołało sporo wzruszeń i zakończyło pierwsze spotkanie z dziewczynami starającymi się o koronę Miss Polonia.

Organizatorzy zapraszają dziewczyny na jeszcze jeden casting w czwartek o godz. 14.30 do Dublina. Więcej informacji na temat miejsca, w którym się odbędzie, znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie www.miss-polonia.com.pl.

Casting Miss Polonia w Irlandii / Fot. 4th Floor For PhotoOrganizatorzy castingu z Polish Community in Ireland podziękowali sponsorom, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć czyli: Issacs Hotel za wspaniałe przyjęcie i i największej sieci sklepów w Irlandii - POLONEZ. Patronat medialny objęły Gazeta Polska, Irlandia.ie, Gazeta.ie

Finał Konkursu Miss Polonia w Irlandii odbędzie się 19 marca 2011 roku w Teatrze Liberty Hall w Dublinie, podczas Wielkiej Gali. Wtedy to również poznamy najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentowała Irlandię na wyborach Miss Polonia w Polsce.

Skład jury:

Casting Miss Polonia / Fot. Studio4photoAgata Szczyrbowska - przewodnicząca, prezes Polish Community, organizacji pomagającej kreować dobry wizerunek Polaków za granicą.
Magdalena Wilczęga - sekretarz, dziennikarka, pracowała m.in w najstarszej lokalnej gazecie polskiej "Gazecie Żywieckiej", współorganizatorka wyborów Miss Żywiecczyzny.
Matylda Bajer - modelka i fotomodelka, szkoliła finalistki Elite Model Look Ireland 2010.
Elżbieta Dorzyńska-fotograf, stylista, współzałożycielką grupy 4th Floor For Photo.
Łukasz Matuszczak-choreograf, tańczy od 6. roku życia, mistrz Polski w tańcach latynoamerykanskich i tańcu towarzyskim, uczy tańca w RTE.
Renata Zaborek - od 20. roku życia z pasja zajmuje się stylizacją włosów, współpracowała z Laurentem, Trendami, projektantami mody CLAIRE GARVEY, AMY LYNAM , organizatorka pokazów mody, włascicielka salonu fryzur Montownia.
Ifrah Ahmed-działaczka na rzecz kobiet, prowadzi wiele międzynarodowych projektów mających na celu zwrócenie uwagi na prawa kobiet.

Zakwalifikowane kandydatki:

Paulina Małecka
Ewelina Jędrzejewska
Ewa Rendzyniak
Izabela Twardowska
Aleksandra Jastrzębska
Olga Buzdygan
Katarzyna Wyczynka
Magdalena Żuchowska

Świetnie prowadziła casting Ania Witowska, założycielka Kobiecego Punktu Widzenia i autorka książki “Babskie Fanaberie czyli w cholerę z tym wszystkim”, oraz fotograf. Koordynatorkami castingu były: Ania Słonka organizatorka wielu ciekawych wydarzeń, oraz Katarzyna Korzecka z Kobiecego Punktu Widzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kasia
  • Kasia
  • 19.02.2011 04:18

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.