Facebook Google+ Twitter

Miss Polonia wyleciała ze zgrupowania

Pozostały tylko trzy dni do finałowej gali Miss Polonia. W minioną niedzielę jedna z finalistek „na własną prośbę” opuściła konkurs.

 / Fot. Artur MissionbeautyFinałowa gala konkursu Miss Polonia 2012 będzie transmitowana w telewizyjnej dwójce. Początek o 20:10. Sama gala odbędzie się w studiu ATM w Warszawie. Poprowadzą ją Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski. Gwiazdą wieczoru, obok laureatek Miss, będzie Edyta Górniak.
Do finału Miss Polonia 2012 zakwalifikowało się 20 dziewcząt, obecnie są one na zgrupowaniu w warszawskim hotelu Hyatt, podczas którego ćwiczą przed finałem. Odbywają treningi na siłowni, ćwiczą choreografię i przymierzają stroje. Uczestniczą tez w sesji zdjęciowej. W niedziele był dzień wytchnienia, i finalistki mogły wyjść na miasto z rodzinami i znajomymi. Jedna z nich zabalowała do północy, czym złamała regulamin i została usunięta z konkursu. Wczoraj dyrektor generalny Miss Polonia Małgorzata Herde wydała w tej sprawie oświadczenie: „Bycie Miss Polonia to prestiż a zarazem duża odpowiedzialność. Nosić koronę najpiękniejszej Polki to również poczucie, że jest się przykładem dla tysięcy młodych dziewczyn, które co roku zgłaszają się do tego konkursu. Każda z dziewcząt, która zgłasza się do konkursu a tym bardziej jest jego finalistką podpisuje umowę oraz regulamin uczestnictwa. Niestety jedna z naszych finalistek Ira Watwat złamała regulamin i byłam zmuszoną do wykluczenia jej z dalszego uczestnictwa w zgrupowaniu a tym samym finale Miss Polonia 2012”.
Podczas sobotniej gali nową Miss Polonia będzie wybierać profesjonalne jury, ale większy wpływ na wybór będą mieli telewidzowie, którzy swój głos oddadzą za pomocą SMS. W tym roku nagrodą główna jest samochód marki Hyundai. Najpiękniejsza Polka otrzyma koronę z rąk ubiegłorocznej zwyciężczyni konkursu Marceliny Zawadzkiej.
A tak było w ubiegłym roku:
http://www.tvp.pl/rozrywka/wydarzenia/miss-polonia/konkurs-2011/finalowa-trojka-kto-jest-najpiekniejsza-polka/5854450

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.