Facebook Google+ Twitter

Miss Polski USA 2009 została Patrycja Słowik

18 kwietnia, w Chicago, wybrano najpiękniejszą Polkę mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Miss Poland została 19-letnia Patrycja Słowik.

Miss Poland / Fot. Mateusz KataniakDo tytułu "Miss Polski USA 2009" startowało 12 kandydatek. Miss Poland została Patrycja Słowik, pierwszą wicemiss - Bernadeta Janik a drugą wicemiss - Urszula Mróz. Chicagowska Miss Polski weźmie udział w ogólnopolskim konkursie piękności Miss Polski 2009 w Warszawie.

Patrycja Słowik ma 19 lat i urodziła się w Tarnowie. Od pięciu lat mieszka i studiuje medycynę w Chicago. Patrycja pracuje jako modelka, interesuje się zdrowym stylem życia (dlatego wybrała taki kierunek studiów).
Bernadeta Janik ma 21 lat i, tak jak Patrycja, urodziła się w Tarnowie. Do USA przyjechała cztery lata temu, uczy się w szkole John Robert Powers.

Urszula Mróz skończyła 18 lat, urodziła się w małej miejscowości pod Tarnowem. W Stanach, wraz z mamą i bratem, jest już od ośmiu lat. Uczęszcza do Plainfield Central High School. Pracuje w banku jako supervisor.

Miss Poland / Fot. Mateusz KataniakMiss Poland / Fot. Mateusz KataniakWybory prowadziła Agata Młynarska. Fani również mogli zobaczyć na żywo koncert jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek - Doroty Rabczewskiej, Dody, okrzykniętej królową polskiej rozrywki.

Impreza odbyła się w nowo otwartym klubie - "The Club" przy 4829 West 77th Street, na południu Chicago.
Organizatorem wyborów był magazyn “Polki w Świecie”, Studio Form Artystycznych JUMP oraz Agencja Artystyczna RK World Media.
.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wychodzi, że wybrano Miss Tarnowa i dużo było jurorów z Tarnowa. A że wybory były aż w Chicago - świat jest mały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.