Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11389 miejsce

Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 i Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013

W łódzkim klubie Wytwórnia, 24 maja odbędzie się gala finałowa Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013, a dzień później gala finałowa Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013. Podczas tych wieczorów odbędą się występy artystyczne z MEZO na czele.

Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 i Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013 / Fot. mat. prasowe organizatoraPodczas tegorocznych castingów, spośród setek zgłoszonych dziewczyn, wybrana została finałowa 39. Podczas dwóch gal finałowych zaprezentuje się 20 kandydatek do tytułu Miss Polski Ziemi Łódzkiej Nastolatek oraz 19 kandydatek do tytułu Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji internetowej jedynka.tv.
Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 i Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013 / Fot. mat. prasowe organizatora
We wtorek, na ul. Piotrkowskiej w Łodzi, prezydent Hanna Zdanowska spotkała się z kandydatkami do tytułu Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Dziewczyny otrzymały upominki od pani prezydent oraz wspólnie pozowały do zdjęć. Urząd Miasta Łodzi zorganizował również wycieczkę po najciekawszych zakątkach Łodzi m.in.: Ogrodzie Poznańskiego, Łódzkiego Skansenu Miejskiej Architektury Drewnianej, Księżym Młynie. Po tych wrażeniach dziewczyny wróciły na zgrupowanie w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Dzikie Wino, które jest ich bazą przygotowań do Gali Finałowej, a także miejscem relaksu.
Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 i Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013 / Fot. Seweryn Cieślik
Dziewczyny mają za sobą 2 dniową sesję zdjęciową wykonaną przez Magnifique Studio podczas, której mogły zaprezentować swoje wdzięki ale także nauczyć się pozowania przed obiektywem. Próby choreograficzne, podczas których odbywają się również zajęcia z poruszania się po wybiegu oraz udzielania wywiadów, prowadzone są pod okiem Eweliny Ostrowskiej (finalistki Miss Polski 2012) w Studiu Tańca 4U. Trwają również przymiarki kreacji, w których dziewczyny zaprezentują się podczas Gali. Tegoroczne finalistki zaangażowały się już również w akcje takie jak: Motoserce, Bieg ulicą Piotrkowską, Vena Cross Festival, Turniej o Puchar Komendanta Straży Miejskiej. W piątek 24 maja dziewczyny będą uczestniczyć w spotkaniu pod hasłem "Bądź Piękna - Bądź Zdrowa", w programie którego jest m.in. wykład ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej dr nauk med. Marka Stempnia, część artystyczna - muzyczna scena AOIA, nauka samokontroli piersi.

Które z dziewcząt założą koronę Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 i Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013 - przekonamy się o tym już za kilka dni. Warto podkreślić, że zwycięskie tytuły dają przepustkę do konkursu ogólnopolskiego, a następnie umożliwiają udział w konkursach międzynarodowych. Nagrodą główną dla Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013 jest skuter Romet Retro sponsorowany przez firmę Landcar.

Wiadomości24.pl są partnerem wyborów Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej 2013 oraz Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2013.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.