Facebook Google+ Twitter

Misterna intryga w cieniu krymskiej daczy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-05-29 21:01

Krym, rok 1962. Rezydencja generała Sierowa. Słońce, luksusowe samochody, amerykańskie przeboje lat sześćdziesiątych i tętniąca życiem przyroda. Oto niezwykła sceneria, w której rozegra się krwawy dramat Pawła Czuchraja.

Plakat promujący film. / Fot. materiały prasoweKaleka córka generała to piękna i intrygująca kobieta, która nieoczekiwanie zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną. Ojcem dziecka jest pewien oficer z Kuby, dla którego romans z kaleką dziewczyną to tylko kolejna przygoda na nowej placówce. Brzemienna Wiera stara się usunąć ciążę, ale jest już za późno.

W międzyczasie na krymską daczę przybywa sierżant Wiktor, nowy kierowca generała. Młody chłopak szybko zostaje wplątany w zawiłe problemy rodziny Sierowów. By uniknąć skandalu, generał jest gotów oddać rękę swojej córki szoferowi i otworzyć Wiktorowi drogę do wielkiej kariery w najwyższej kaście korpusu oficerskiego ZSRR. Sierow nie zdaje sobie jednak sprawy, że w jego domu znajduje się szpieg KGB, który stara się pozyskać młodego chłopaka do swoich celów. Wiktor wpada w pułapkę, z której nie jest w stanie się wyplątać, a poczucie bezsilności podsyca ponętna pokojówka, która nieustannie stara się zwrócić uwagę młodego sierżanta. Kleszcze wielopoziomowej intrygi zaciskają się, wkrótce krymska dacza spłynie krwią...

Wiadomości24.pl są patronem medialnym filmu.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.