Facebook Google+ Twitter

Misterna intryga w cieniu krymskiej daczy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-05-29 21:01

Krym, rok 1962. Rezydencja generała Sierowa. Słońce, luksusowe samochody, amerykańskie przeboje lat sześćdziesiątych i tętniąca życiem przyroda. Oto niezwykła sceneria, w której rozegra się krwawy dramat Pawła Czuchraja.

Plakat promujący film. / Fot. materiały prasoweKaleka córka generała to piękna i intrygująca kobieta, która nieoczekiwanie zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną. Ojcem dziecka jest pewien oficer z Kuby, dla którego romans z kaleką dziewczyną to tylko kolejna przygoda na nowej placówce. Brzemienna Wiera stara się usunąć ciążę, ale jest już za późno.

W międzyczasie na krymską daczę przybywa sierżant Wiktor, nowy kierowca generała. Młody chłopak szybko zostaje wplątany w zawiłe problemy rodziny Sierowów. By uniknąć skandalu, generał jest gotów oddać rękę swojej córki szoferowi i otworzyć Wiktorowi drogę do wielkiej kariery w najwyższej kaście korpusu oficerskiego ZSRR. Sierow nie zdaje sobie jednak sprawy, że w jego domu znajduje się szpieg KGB, który stara się pozyskać młodego chłopaka do swoich celów. Wiktor wpada w pułapkę, z której nie jest w stanie się wyplątać, a poczucie bezsilności podsyca ponętna pokojówka, która nieustannie stara się zwrócić uwagę młodego sierżanta. Kleszcze wielopoziomowej intrygi zaciskają się, wkrótce krymska dacza spłynie krwią...

Wiadomości24.pl są patronem medialnym filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.