Facebook Google+ Twitter

"Mistress America" kupiona przed Sundance

Nowy film Noah Baumbach "Mistress America" został kupiony przez wielką firmę dystrybucyjną Fox Searchlight, jeszcze przed premierowym pokazem na festiwalu w Sundance. To kolejny sukces reżysera "Frances Ha".

 / Fot. archiwum TofifestNowy film Noah Baumbach "Mistress America" został kupiony przez wielką firmę dystrybucyjną Fox Searchlight, jeszcze przed premierowym pokazem na festiwalu w Sundance. To kolejny sukces reżysera, który niedługo wprowadzi do kin film "While We're Young".

"Wyrazisty i osobisty języka kina oraz znakomite poczucie humoru Noah są idealnie zgodne z naszymi celami" - powiedzieli szefowie Searchlight Nancy Utley i Stephen Gilula po zakupie filmu. "Mistress America" to nowe dzieło znanego nam z "Frances Ha" (konkurs On Air festiwalu Tofifest 2013) duetu Noah i Grety Gerwig. W tym kameralnym filmie poznajemy historię dziewczyny z college'u (Lola Kirke), która przybyła właśnie do Nowego Jorku. Od samotności i skomplikowanych przygód emocjonalnych ratuje ją kuzynka (Gerwig), która mieszka na słynnym Times Square. Warto dodać, że scenariusz napisali wspólnie Baumbach i Gerwig.

To nie koniec sukcesów Baumbacha. Niedługo w kinach zagości jego komedia "While We're Young" Film zadebiutował na Toronto International Film Festival 2014 i wejdzie do amerykańskich kin w marcu 2015. Film opowiada o sfrustrowanym małżeństwie w średnim wieku, które spotyka drugą parę, totalnie wyluzowanych i odlecianych młodych ludzi, co zmienia ich życie. W rolach głównych Ben Stiller, Naomi Watts, Amanda Seyfried, Charles Grodin, Ad-Rock z Beastie Boys.

Baumbach pracuje też nad pewną tajemnicą. Mediom oficjalnie nie podano bowiem żadnych szczegółów nie posiadającego jeszcze tytułu projektu Baumbacha i Jake Paltrow'a. Wiemy tylko, że będzie filmem dokumentalnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.