Facebook Google+ Twitter

Mistrzostwa florystów w Świętokrzyskiem

Jeszcze do 23 czerwca można zgłaszać swój udział w I Krajowych Mistrzostwach Florystycznych Regionu Świętokrzyskiego, które odbędą się w dniach 21 - 22 lipca 2013 roku na terenie zespołu ogrodowo - pałacowego w Kurozwękach.

Kwiaty z Kurozwęk. / Fot. Krzysztof KrzakOrganizatorem tych wyjątkowych mistrzostw jest Oddział Świętokrzyski Stowarzyszenia Florystów Polskich. Rozpoczną się one 21 lipca (niedziela) o godzinie 9.30. Zawodnicy będą mieli do wykonania trzy zadania. Pierwsze z nich to instalacja - obiekt pod nazwą "Świętokrzyskie czaruje". Tematem drugiego zadania będzie bukiet ślubny lub ozdoba ślubna związana z hasłem "Zaczarowana wyczesana". Zaś trzecie zadanie, adresowane tym razem tylko do florystów - seniorów (dwa wcześniej wymienione będą mogli wykonywać także juniorzy), to zadanie - niespodzianka pod hasłem "Miotła dla niej".

I Krajowe Mistrzostwa Florystyczne Regionu Świętokrzyskiego odbędą się na terenie zespołu ogrodowo - pałacowego w Kurozwękach. / Fot. Krzysztof KrzakPrzed godziną 18 zostaną podane wyniki poszczególnych konkurencji, a najlepsi floryści otrzymają nagrody i wyróżnienia. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w pałacu Popielów w Kurozwękach i udostępnione zwiedzającym ten obiekt. Będzie je można podziwiać do godziny 15 następnego dnia, kiedy to nastąpi również zakończenie I Krajowych Mistrzostw Florystycznych Regionu Świętokrzyskiego. Chętni mogą się wciąż zgłaszać do tych mistrzostw pisząc na adres: swietokrzyskie@floryscipolscy.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: 503 695 481.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, inicjatywa cudowna. Wyobrażam sobie, że do tego wszystkiego dołączy jeszcze serdeczna i zabawna atmosfera. Będzie też uczta dla miłośników kwiatów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cudowna inicjatywa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.