Facebook Google+ Twitter

Mistrzostwa Polski bez Adama Małysza?

Wiele wskazuje na to, że w zbliżających się mistrzostwach Polski w Szczyrku nie zobaczymy Adama Małysza. Występ naszego najlepszego skoczka stoi pod znakiem zapytania.

Trener Adama Małysza Hannu Lepistoe jest przeciwny występowi Adama Małysza w zawodach krajowych. Wiele wskazuje na to, że najlepszy Polski skoczek nie wystąpi w Szczyrku. Sam prezes Apoloniusz Tajner popiera zdanie trenera Małysza i uważa, że nie jest potrzebne, by najlepszy nasz skoczek występował przed mistrzostwami w Oslo w kraju.

Adam ma ze spokojem trenować, by w Norwegii wypaść jak najlepiej. Nie wiadomo jeszcze czy wystąpi Kamil Stoch na którym spoczywa także wielka presja. Zarówno Adam jak i Kamil są wymieniani jako kandydaci do medalu.

Jedno jest pewne w zawodach w Szczyrku zobaczymy młodych skoczków. Może pokażę się jakiś nowy talent? A może Klemens Murańka o którym pisano tak wiele, wreszcie udowodni, że jest talentem na miarę wielkich skoczków.

Dzisiaj w Szczyrku skoczkowie będą trenować, a jutro konkurs drużynowy. W sobotę skoczkowie będą walczyć w indywidualnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.