Facebook Google+ Twitter

Mistrzostwa Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai 2013

Na Mistrzostwach Polski Nowoczesnych Sztuk Walki "Silesia Samurai 2013" aż 38 medali zdobyła zdecydowanie dominująca w Polsce w sztukach walk wschodnich grupa ASTRAL Team Nowy Sącz.

Astral Team Nowy Sącz / Fot. Astral Team Nowy Sącz30 listopada i 1 grudnia 2013 roku w hali MOSiR w Rybniku odbyły się Mistrzostwa Polski w nowoczesnych sztukach walki "Silessia Samurai 2013". Jest to coroczne święto pasjonatów dalekowschodnich sztuk walki, wyłaniające najlepszych zawodników w różnych formułach.

Na widzów czekało wspaniałe widowisko sportowe pełne wielu atrakcji, a emocje we wszystkich walkach były ogromne. Reżyserowane sceny walki, akrobacje w powietrzu, odpowiednia sceneria i klimat, który wspomogły światła, lasery i dym to opis niezwykle widowiskowych konkurencji nowoczesnych sztuk walki w wykonaniu grupy ASTRAL Team Nowy Sącz, która wzięła udział w zawodach w dwudziestoosobowym składzie.

Astral Team Nowy Sącz / Fot. Astral Team Nowy SączWidzowie Mistrzostw Polski Nowoczesnych Sztuk Walki Silesia Samurai byli świadkami prezentacji grupy ASTRAL Team Nowy Sącz wykonanych na najwyższym poziomie. Nowosądecka grupa to bezsprzecznie najlepsza i najbardziej znana w Polsce ekipa, która zapewniła imprezie najwyższy poziom.

Były to kolejne znakomite Mistrzostwa w wykonaniu tej niesamowitej drużyny. Grupa ASTRAL prowadzona przez Piotra Dobosza wróciła z tegorocznej imprezy z kolejnym workiem medali. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. O końcowym wyniki w poszczególnych kategoriach zawsze decydowała koncentracja połączona z techniką. Licząc wszystkie konkurencje i kategorie wiekowe, reprezentacja ASTRAL Team Nowy Sącz zdobyła w sumie 11 złotych medali, 15 srebrnych i 12 brązowych. To potwierdzenie dominacji nowosądeckiej grupy w kraju.

Astral Team Nowy Sącz / Fot. Astral Team Nowy Sącz- "To nasz wielki sukces i satysfakcja z osiągniętych wyników. Ciężka praca z treningów przyniosła wspaniałe efekty" - podsumował Piotr Dobosz, opiekun grupy ASTRAL działającej na co dzień Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Grupa ASTRAL brała udział we wszystkich konkurencjach: walki w stójce, walki bronią białą w Amezach, walki na soft kije, walki reżyserowane, techniki rozbić, formy przy muzyce z bronią oraz bez broni, best trick. Duża ilość zgłoszeń do finałów Mistrzostw Polski w Nowoczesnych Sztukach Walki oraz bardzo wysoki poziom tegorocznych spowodowały, że rywalizacja była jeszcze trudniejsza niż w poprzednim roku.

Astral Team Nowy Sącz / Fot. Astral Team Nowy SączGrupa Astral Team Nowy Sącz wykonuje niesamowite pokazy zaliczane do walk ekstremalnych. Wykonują oni najbardziej widowiskowe i najtrudniejsze ewolucje wraz z unikatowymi kombinacjami akrobatycznymi, gimnastycznymi, z elementami break dance oraz oczywiście łączonymi z technikami walki z użyciem broni lub bez niej.

ASTRAL Team Nowego Sącz prezentuje wręcz nieludzkie umiejętności, imponującą technikę i kondycję oraz niesamowitą fantazję. Grupa prezentująca już najwyższy poziom wciąż zaskakuje czymś nowym i wzbudza coraz większe zainteresowanie w licznie przybywającą na ich pokazy publiczność.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.