Facebook Google+ Twitter

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich - już 26 grudnia

W drugi dzień świąt, w Zakopanem odbędą się zaległe Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Seria treningowa zaplanowana jest na godzinę 10.00. Seria próbna zacznie się o 10.45, natomiast zawody o 11.45. Transmisja - w TVP1 od godz. 12.35.

Wielka Krokiew / Fot. Adam KrasowiczPierwotnie zawody zaplanowane były na luty 2007 roku w Wiśle, ale z powodu kłopotów ze skocznią, zostały przełożone na 26 grudnia. Odbędą się w Zakopanem.


Poniżej lista startowa skoczków:

1. Cieślar Adam
(KS Wisła Ustronianka)
2. Czernik Bartłomiej
(Start Krokiew Zakopane)
3. Kawulok Mariusz
(LKS Klimczok Bystra)
4. Polinkiewicz Rafał
(Start Krokiew Zakopane)
5. Poloczek Jarosław
(KS Wisła Ustronianka)
6. Rutkowski Mateusz
(LKS Poroniec Poronin)
7. Skrobot Kacper
(TS Wisła Zakopane)
8. Szlembarski Andrzej
(Start Krokiew Zakopane)
9. Tarnawa Michał (LKS Klimczok Bystra)
10. Wójcik Piotr
(KS Wisła Ustronianka)
11. Byrtr Piotr
(KS Wisła Ustronianka)
12. Rutkowski Łukasz
(TS Wisła Zakopane)
13. Kowal Dawid
(Start Krokiew Zakopane)
14. Kukułka Artur
(KS Wisła Ustronianka)
15. Bryja Adam
(LKS Poroniec Poronin)
16. Bandyk Artur (TS Wisła Zakopane)
17. Chowaniec Piotr
(TS Wisła Zakopane)
18. Kulig Marcin
(TS Wisła Zakopane)
19. Byrt Tomasz (KS Wisła Ustronianka)
20. Pyclik Michał (LKS Klimczok Bystra)
21. Waluś Kamil
(KS Wisła Ustronianka)
22. Stebel Przemysław (KS Wisła Ustronianka)
23. Toczek Sebastian
(Start Krokiew Zakopane)
24. Słowioj Paweł (KS Wisła Ustronianka)
25. Bachleda Daniel (AZS AWF Katowice)
26. Miętus Grzegorz (Start Krokiew Zakopane)
27. Zapotoczny Andrzej (Start Krokiew Zakopane)
28. Ciapała Jan (AZS AWF Katowice)
29. Skupień Wojciech (LKS Poroniec Poronin)
30. Skrobot Kamil (TS Wisła Zakopane)
31. Kot Jakub (Start Krokiew Zakopane)
32. Ziobro Jan (AZS Zakopane)
33. Kos Andrzej (TS Wisła Zakopane)
34. Zarycki Andrzej (LKS Poroniec Poronin)
35. Murańka Klemens (TS Wisła Zakopane)
36. Cieslar Mateusz (KS Wisła Ustronianka)
37. Heczko Artur (LKS Klimczok Bystra)
38. Mąka Marcin (TS Wisła Zakopane)
39. Wantulok Mateusz (AZS-AWF Katowice)
40. Kowal Kamil (Start Krokiew Zakopane)
41. Cieślar Wojciech (AZS-AWF Katowice)
42. Broda Artur (KS Wisła Ustronianka)
43. Gąsienica -Kotelnicki Wojciech (Start Krokiew Zakopane)
44. Kot Maciej
(Start Krokiew Zakopane)
45. Kubacki Dawid (TS Wisła Zakopane)
46. Miętus Krzysztof (Start Krokiew Zakopane)
47. Pochwała Tomasz (AZS-AWF Katowice)
48. Tajner Tomisław (AZS-AWF Katowice)
49. Długopolski Krystian (TS Wisła Zakopane)
50. Bachleda Marcin (AZS Zakopane)
51. Hula Stefan (TS Wisła Zakopane)
52. Żyła Piotr (KS Wisła Ustronianka)
53. Mateja Robert (TS Wisła Zakopane)
54. Skupień Wojciech (TS Wisła Zakopane)
55. Śliz Wojciech (KS Wisła Ustronianka)
56. Stoch Kamil (LKS Poroniec Poronin)
57. Małysz Adam (KS Wisła Ustronianka)









Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.