Facebook Google+ Twitter

Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej Kobiet 2011

W czerwcu 2011 roku w Frankfurcie nad Menem światowa czołówka kobiet na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej Kobiet będzie walczyć o puchar FIFA. Metropolia Eurobanku stanie się w tym czasie mekką tysięcy fanów i turystów.

Za dziewięć miesięcy we Frankfurcie nad Menem odbędzie się uroczyste otwarcie Mistrzostw Świata Piłki Nożnej Kobiet 2011. Jako ciekawostkę dodam, że do chwili obecnej sprzedano już ponad 300 tysięcy biletów, które obecnie nabyć można także za pośrednictwem internetu.

Znani z organizacji i dyscypliny frankfurccy organizatorzy, zakasali mocno rękawy i wzięli się ostro do przygotowań. Odbyło się dużo konferencji prasowych, na których przedstawiono szczegóły tej gigantycznej i prestiżowej imprezy sportowej. Tym razem poinformuję tylko, co będzie się dziać głównie poza stadionem sportowym.

Lewobrzeżna promenada Menu zamieni się na ten czas w oazę ogrodów rekreacyjnych z licznymi barami, kawiarenkami i estradami i trybunami. Osoby, które nie dostaną się na stadion „Arena”, śledzić będą mistrzostwa na dużych telebimach ustawionych na środku rzeki, po obu stronach platformy-estrady liczącej 50 metrów długości.. Zgodnie z ówczesnymi założeniami Mistrzostw Świata Piłki Nożnej w 2006 roku oraz Lekkoatletycznymi Mistrzostwami Świata w 2009 roku, oazy ogrodów rekreacyjnych pełnić będą w tym czasie doniosłą rolę nie tylko dla młodych i starszych kibiców, przede wszystkim całych rodzin.

W dniu uroczystego otwarcia mistrzostw, o zmierzchu na pływającej platformie-estradzie odbędzie się powitalne multimedialne show - „Ballzauber am Main”
(Czarodziejska zabawa na Menie), z sześciu sekwencji tematycznych, z akcentami muzycznymi, występami artystów i fajerwerkiem pirotechnicznym.
W pozostałe dni, co wieczór, obok Public Viewing sporo imprez muzycznych i występów i artystycznych. Zapowiada się atrakcyjnie - niezwykle barwnie i wesoło.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa informacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.