Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17491 miejsce

Mistrzostwa Świata w Puszczaniu Patyczków w Ostródzie

15 sierpnia 2010 roku w Ostródzie odbędą się Mistrzostwa Świata w Puszczaniu Patyczków spływających z nurtem rzeki.

Pomost startu w mistrzostwach / Fot. OrganizatorzyBy wziąć udział w mistrzostwach świata należy dokonać osobistej rejestracji podając imię i nazwisko oraz wiek 15 sierpnia w godz. 12-13 na stanowisku startowym (przy ul. Portowej). Rozpoczęcie mistrzostw o godz. 15.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma patyczek oznaczony indywidualnym numerem startowym. Mistrzem świata i zdobywcą Pucharu Burmistrza Ostródy zostanie właściciel patyczka, który pierwszy przepłynie linię mety. Nagrodzeni zostaną również: najmłodszy i najstarszy uczestnik oraz właściciel najciekawiej udekorowanego patyczka. Organizatorzy przygotowali też wiele nagród - niespodzianek.

Ostróda z lotu ptaka / Fot. Organizatorzy mistrzostwPrzed startem uczestnicy będą mieli możliwość udekorowania swoich patyczków np. można je pokolorować mazakami, kredkami, okleić obrazkami, itp. - wszystko to nie powinno szkodzić przyrodzie i nie rozpuszczać się zbyt łatwo w nurcie rzeki. Organizator zapewnia patyczki i narzędzia.

Główna część zawodów odbędzie się na mostku, przy ujściu rzeki Drwęcy do jeziora Drwęckiego. Przebieg zawodów: ponumerowane patyczki układane są na belce startowej, na hasło "start" belka opuszczana jest na wodę, patyczki płyną z nurtem rzeki, na linii mety patyczki są łapane i ogłaszane są zwycięskie numery. Trasa patyczków: 50 metrów.

Kontakt z organizatorami: Małgorzata Rafalska +48(0)790614188, Jarek Guła +48(0)502222898. Organizatorami mistrzostw są Miasto Ostróda oraz Fundacja Kopalnia Złota ul. Burakowska 12 01-066 Warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@ anna sztuka pisze "Czy to sport?": oczywiście, że sport, anno sztuko, tak jak zakładanie fikcyjnych profili i pisanie szkalujących komentarzy podczas gdy samej (samemu) nic się konstruktywnego nie napisało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olimpijski?

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.