Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26229 miejsce

Mistrzostwa tenisa stołowego SP regionu B w Międzyzdrojach 2011 cz.II

Mistrzostwa drużynowe tenisa stołowego chłopców szkół podstawowych regionu B w Zachodniopomorskim odbyły się w miejscowości Międzyzdroje dnia 24-01-2011. Zapraszam do obejrzenia filmu z tej konkurencji.

Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach. / Fot. Piotr WierzbickiMistrzostwa drużynowe tenisa stołowego chłopców szkół podstawowych regionu B w Zachodniopomorskim.

Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

Chłopcy:

I. Szkoła Podstawowa w Trzebiatowie.
II. Szkoła Podstawowa w Międzyzdrojach.
III. Szkoła Podstawowa w Dębicach, gmina Maszewo.
IV. Szkoła Podstawowa Siemyśl.
V. Szkoła Podstawowa nr 6 w Świnoujściu.

Na uwagę zasługuje tutaj Szkoła Podstawowa Dębice z gminy Maszewo z uwagi na skromne zaplecze do wyselekcjonowania zawodników. Jest to mała, wiejska szkoła, porównywalna warunkami do Szkoły Podstawowej Wierzbięcin w gminie Nowogard.

Wyjątkowe zaangażowanie opiekuna tej drużyny, a zarazem nauczyciela wychowania fizycznego, pana Piotra Rasta, i pełne zaufanie podopiecznych do nauczyciela, wytworzył atmosferę woli treningów i walki, co zaowocowało wysoką lokatą w rankingu.
Pojedynek finałowy tenisa stołowego szkół gimnazjalnych 2011

Tenis stołowy. Mistrzostwa Powiatu Goleniów SP 2010

Mistrzostwa tenisa stołowego szkół podst. powiatu Goleniów 2010

Mateusz Poręba przed wyjazdem na mistrzostwa w Międzyzdrojach, trenuje dodatkowo wieczorami na świetlicy w swojej rodzinnej wsi Bagna. / Fot. Piotr WierzbickiZawodnik ze SP w Dębicach jest pierwszy raz na zawodach tej rangi. Widoczna była trema w pierwszych pojedynkach. Ważne jest, żeby ją opanować. A gdyby nawet przegrana? "Nauka nie idzie w las", następnym razem będzie lepiej. / Fot. Piotr WierzbickiDrużyna ze Szkoły Podstawowej z Dębic, gmina Maszewo (Łukasz Przewoźnik i Mateusz Poręba) w trakcie treningu rozgrzewającego. / Fot. Piotr WierzbickiDrużyna z Dębic w meczu półfinałowym. Wielki to pech, przegrać jednym punktem. Ale i tak zajęli wysokie trzecie miejsce. Ciekawe, jak tak zdolnymi zawodnikami zajmą się władze gminy?! Toć to super reklama regionu i gminy przez sport! A w Maszewie? Nie ma sali. / Fot. Piotr WierzbickiZawodnicy powiększyli dorobek szkoły o cenne trofeum. Dobrze jest mieć takiego opiekuna, wychowawcę i nauczyciela. / Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A tutaj pojedynki chłopców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.