Facebook Google+ Twitter

Mistrzowie parkietu na start

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2007-09-11 15:38

Młodzi rzemieślnicy startujący w finałach Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Parkieciarzy potrafią w dwie – trzy osoby w ciągu pięciu godzin ułożyć 15 mkw. drewnianego parkietu. Na wykonanie parkietu w 50-metrowym mieszkaniu, nawet niezła firma parkieciarska potrzebuje co najmniej trzech – czterech dni. Mistrzowie sztuki parkieciarskiej – jeden.

Swoje umiejętności zaprezentują w czasie wystawy „Wszystko do podłóg drewnianych”, która odbędzie się 13-15 września na terenie Stałej Wystawy Budownictwa BUDEXPO przy ul. Bartyckiej 26. W tych dniach odbędą się tu eliminacje do VII Europejskich Mistrzostw Parkieciarzy w 2008 roku w Salzburgu. Na Bartyckiej będzie można nie tylko obejrzeć zmagania parkieciarzy, ale uzyskać informacje i porady na temat najnowocześniejszych technologii, materiałów i urządzeń do budowy, remontów, wykończenia
i aranżacji wnętrz domów i ogrodów.

Wystawa przygotowana jest zarówno dla profesjonalistów i przedstawicieli firm budowlanych, jak też indywidualnych klientów szukających najlepszych rozwiązań i niebanalnych pomysłów na wystrój mieszkania.
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.


Aleksandra Żuczkowska, Polskapresse

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.