Facebook Google+ Twitter

Mistrzowstwa Świata Super Enduro w Łodzi

8 grudnia łódzka Atlas Arena po raz drugi będzie gościć zawodników rywalizujących w eliminacjach mistrzostw świata w halowej odmianie enduro.

 / Fot. Materiał prasowySeria FIM SuperEnduro World Championship zagościła w kalendarzu imprez motocyklowych w ubiegłym roku zastępując rozgrywane wcześniej zawody FIM Indoor Enduro World Championship.

W serii FIM SuperEnduro World Championships startują najlepsi zawodnicy z Europy oraz motocykliści ze Stanów Zjednoczonych. Prawdziwą gwiazdą tych zawodów jest aktualny mistrz świata Tadeusz „Taddy” Błażusiak, który uznawany jest za najlepszego specjalistę od wyścigów enduro. „Taddy”, podobnie jak przed rokiem, będzie największym faworytem nie tylko łódzkich zawodów, ale całego cyklu.

W najbliższej edycji mistrzostw świata rozegrane zostaną w sumie cztery eliminacje. Cykl wystartuje 24 listopada we włoskiej Genui. Łódzka impreza będzie druga w kolei. W lutym odbędzie się trzecia runda mistrzostw (miejsce do potwierdzenia), a ostatni zawody rozegrane zostaną w Tours we Francji.

Fani tych niezwykle spektakularnych wyścigów motocyklowych mogą już kupować bilety na łódzką imprezę. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 60 złotych. Więcej informacji o biletach można znaleźć na stronie internetowej enduroarena.com.Na imprezę zapraszają agencja Polish Sport Promotion oraz Łódzki Klub Motorowy!

Bilety do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.ebilet.pl

Ceny biletów: 1. Fan klub 65zł w sektorach ABCD; 2. Ulgowy 75 zł – młodzież do lat 18 za okazaniem dokumentu - pozostałe sektory; 3 Zwykły 111 zł – pozostałe sektory; Bilety VIP 500 zł – sektor E.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.