Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18661 miejsce

Mł. asp. Paweł Olkowicz wśród najlepszych na Mazowszu

Już po raz trzydziesty funkcjonariusze drogówki stanęli na starcie zawodów o tytuł "Policjanta Roku Ruchu Drogowego".

 / Fot. Archiwum KWP w Radomiu29 funkcjonariuszy wyłonionych w eliminacjach powiatowych zaprezentowało w Radomiu umiejętności i wiedzę z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, kodeksu karnego, wykroczeń oraz innych przepisów, których znajomość jest niezbędna w codziennej służbie.

Policjanci oceniani byli za jazdę sprawnościową motocyklem po torze przeszkód i jazdę sprawnościową samochodem. / Fot. Archiwum KWP w Radomiu

Najbardziej widowiskową konkurencją było jak zawsze kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu z wyłączoną sygnalizacją świetlną.

 / Fot. Archiwum KWP w RadomiuW klasyfikacji generalnej eliminacji wojewódzkich XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego" zwyciężył sierż. szt. Karol Głogowski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Miejsce drugie w klasyfikacji generalnej zajął mł. asp. Daniel Piotrowski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, na miejscu trzecim znalazł się mł. asp. Paweł Olkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- Paweł Olkowicz, po raz trzeci zasiada w Radzie naszej gminy – powiedział nam wójt gminy Wola Mysłowska  / Fot. Jerzy KirzyńskiWładysław Mika. – Cieszę się, że mogę w nim współpracować. Młody, sympatyczny, lubiany w środowisku. Z głową pełną pomysłów.

Zawodowy sukces przysporzy mu jeszcze więcej zwolenników. Szczerze mu gratuluję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.