Młoda Ekstraklasa. Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1

W rozegranym wczoraj w Nowym Dworze Mazowieckim meczu ostatniej kolejki młodej ekstraklasy Poloniści wygrali z Zabrzanami 2:1. Gole zdobyli: Michał Prażuch w 3. minucie i Bartłomiej Gołaszewski w 69. dla gospodarzy, a także Kamil Wereszczyński w 4. minucie dla gości. Mistrzem Młodej Ekstraklasy za sezon 2008/09 została drużyna Ruchu Chorzów.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Polonia Warszawa zwykle rozgrywała swoje mecze w ME na Konwiktorskiej. Tym razem miejsce rozegrania meczu zmieniono, ponieważ boisko Polonii Warszawa jest przygotowywane do dzisiejszego międzypaństwowego meczu w rugby. Fot. Adam Lutostański.