Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5339 miejsce

Młode Wilki powrócą na ekrany kin. W rolę Cichego ponownie wcieli się Jarosław Jakimowicz?

Pracę nad szczegółami scenariusza 3. części "Młodych Wilków" już trwają. Zdjęcia do nowej produkcji prawdopodobnie rozpoczną się wiosną 2015 roku.

 / Fot. By Ja Fryta from Strzegom (Jarosław Jikimowicz  Uploaded by Dudek1337) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CJarosław Jakimowicz w rozmowie z agencją informacyjną Newseria zdradza, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode Wilki". Jak podkreśla aktor, który wcielał się w rolę Cichego "ten powrót powinien być w dobrym stylu. W zeszłym roku nie powstały Młode Wilki, bo był słaby scenariusz. Ani jeden z wilków nie zgodził się na ten pomysł. Myślę, że wreszcie w przyszłym roku na jesień będzie ta upragniona premiera".

Jakimowicz zaznacza, że zależy mu na tym, aby kolejna część "Młodych Wilków" nie tylko była kontynuacją poprzednich części, ale przede wszystkim, aby pokazywała dzisiejsze, współczesne realia: "Wtedy byliśmy chłopcami po dwudziestce, teraz jesteśmy panami po czterdziestce. Nie możemy latać w kabrioletach, skakać przez płoty i tak dalej (...) Chcielibyśmy teraz trochę poważniej, żeby nie zawieść tych starych fanów wilków. Bo oni też dojrzeli i to już są zupełnie inni ludzie".

Prawdopodobnie w kolejnej części obok Jakimowicza zagrają Piotr Szwedes, Paweł Deląg i Zbigniew Suszyński.

Przypomnijmy, "Młode Wilki" to polski film sensacyjny w reżyserii Jarosława Żamojdy z 1995 roku. Opowiada o losach Cichego, Biedrona, Kobry i Skorpiona, którzy pracują dla Czarnego, szefa gangu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.