Facebook Google+ Twitter

Młody uwodziciel uciekł z biżuterią i pasierbem

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2006-09-13 07:10

Stołeczni policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który najpierw uwiódł mieszkankę warszawskiej Pragi, a później zniknął z jej samochodem, biżuterią, aparatem fotograficznym i... pasierbem.

54-letnia kobieta, jak powiedziała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, poznała 25-letniego Marka Ł. i związała się z nim, zapewniając mu mieszkanie i pieniądze. Po miesiącu wybranek zniknął, zabierając jej samochód, biżuterię i aparat fotograficzny.

Zabrał też ze sobą jej 23-letniego pasierba, roztaczając przed nim wizję łatwego zarobku, polegającego na uwodzeniu i okradaniu kobiet. Pasierb miał wyrzuty sumienia i szybko wrócił skradzionym samochodem do Warszawy. Marek Ł. został zatrzymany w jednym z mieszkań w Modlinie. Policjanci podejrzewają, że ma na swoim koncie więcej takich kradzieży.

tk
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kolejna wersja Tulipana. Pamiętacie serial o tym uwodzicielu? Od tysięcy lat niewiasty nabieraja się na ten sam numer. I młódki i nestorki... Może powinni wymyślić ubezpieczenia od takich przypadków? Wyższe składki dla bardziej uczuciowych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.