Facebook Google+ Twitter

Młodzi biznesmeni zbierają się na odwagę!

W piątek 11 lipca zakończyły się warsztaty w ramach akcji "Załóż firmę na wakacje". AIP przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zakończył właśnie pierwszy etap akcji.

Warsztaty / Fot. Arkadiusz WawreczkoW warsztatach uczestniczyło 16 osób. Uczestnicy przez 5 dni mieli możliwość uzyskania nowych informacji i nabycia dotąd nieznanych umiejętności. Tematyka warsztatów w opinii uczestników była bardzo ciekawa. Każdy kto brał udział w warsztatach mógł na bieżąco zadawać pytania dotyczące czy to działalności własnego przedsiębiorstwa czy np. pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój firmy.

W odpowiedzi na pytanie czy warsztaty były przydatne i wniosły coś nowego dla ich uczestników jeden z nich odpowiedział: - Jak najbardziej warsztaty były potrzebne. Pokazały jak założyć własną działalność gospodarczą. Ukazały jakie są kolejne etapy zakładania własnej firmy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami - powiedział nam Łukasz Wala, student AWF Kraków, mieszkaniec Bielska-Białej.Warsztaty / Fot. Arkadiusz Wawreczko

- Podczas ich trwania poznałem bardziej szczegółowo w jaki sposób można wykorzystywać fundusze strukturalne Unii Europejskiej - dodaje. - Wcześniej brałem już udział w podobnym szkoleniu, ale jeszcze nie było to dla mnie tak oczywiste, teraz zrozumiałem idee samych funduszy. Poznałem także dokumentację jaką tworzy się podczas pisania wniosków o dotację oraz gdzie się takowe składa i w jakich terminach - mówi Wala.

Warsztaty / Fot. Arkadiusz WawreczkoW ostatnim dniu warsztatów osoby uczestniczące spotkały się z jedną z firm działających w AIP w Chorzowie. Łuczak&Kicińska Szkolenia - Trenerzy Niezależni przeprowadzili dla nich warsztaty modułowe z technik zapamiętywania informacji oraz przetestowali uczestników z zakresu podatności na manipulację.

Każdy kto dotrwał do końca otrzymał certyfikat, zaświadczający o uczestnictwie w warsztatach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.