Facebook Google+ Twitter

Młodzi Dziennikarze z Europy – łączcie się!

Przyszłe pokolenie dziennikarzy z całej Unii Europejskiej w dniach 15-17 października spotka się w Brukseli. To już druga edycja Europejskich Dni Młodych Mediów, w której udział weźmie 200 osób.

 / Fot. www.youthmediadays.euGospodarzem tego dziennikarskiego „meetingu” jest Parlament Europejski, a współorganizatorem European Youth Press.

Podczas zaplanowanego na trzy dni wydarzenia planuje się około 72 godzin debat nad obecnym i przyszłym stanem mediów europejskich. Celem tego niecodziennego spotkania jest próba ukształtowania nowego formatu środków masowego przekazu w Europie.

W programie m.in.: warsztaty dziennikarskie, debaty (w tym: z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego i przewodniczącymi komisji parlamentarnych, korespondentami i profesjonalnymi dziennikarzami z całego kontynentu) oraz bogaty program kulturalny.

Europejskie Dni Młodych Mediów to doskonała szansa na zdobycie unikalnego doświadczenia, dzielenie się wiedzą w międzynarodowym gronie i współpracę na tak dużą skalę.

Jeśli interesujesz się mediami, polityką, studiujesz dziennikarstwo lub jesteś początkującym dziennikarzem, podobnie jak pozostali młodzi ludzie z 27 krajów UE, do 24 września możesz aplikować na stronie .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.