Facebook Google+ Twitter

Młodzi Entuzjaści PR spotkają się we Wrocławiu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-01 18:02

W piątek 6 listopada o godz. 18 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie pierwsze Spotkanie Młodych Entuzjastów PR.

Logo / Fot. Materiały dla prasyStowarzyszenie Młody PR to grupa aktywnych pasjonatów public relations działająca we Wrocławiu.
W jego skład wchodzą głównie studenci i najmłodsi pracownicy agencji PR. Stowarzyszenie tworzy strategie komunikacyjne dla organizacji z kręgów kultury, organizacji non-profit i małych firm, które nie mogą sobie pozwolić na korzystanie z usług agencji PR. Młody PR ściśle współpracuje z Dolnośląskim Oddziałem PSPR i kilkoma agencjami z Wrocławia.

Właśnie z inicjatywy tego stowarzyszenia już w najbliższy piątek entuzjaści, studenci i wszyscy zainteresowani PR-em będą mogli wziąć udział w Pierwszym Spotkaniu Młodych Entuzjastów PR. Ideą tego spotkania jest nawiązanie współpracy oraz stworzenie corocznego cyklu takich spotkań. Na piątkowym, inauguracyjnym spotkaniu każda z organizacji przedstawi swoje dotychczasowe projekty i pomysły na działania ogólnopolskie. Zaproszone są także aktywne jednostki, które chciałyby być liderami w poszczególnych regionach. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w spotkaniu, ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszeni są o zgłoszenie swojej obecności u organizatorów do 3.11.

Kiedy: 6.11.20096, godz. 18.00,
Gdzie: W Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego,
ul. Joliot-Curie 15.
Kontakt:
Luiza Jurgiel: Prezeska Stowarzyszenia, mob. +48 695 795 121
Łukasz Wasiuta: PR Specialist, mob. +48 509 043 150

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.