Facebook Google+ Twitter

Młodzi muzycy zaprezentują kultowe przeboje ANNY JANTAR

Trwa nabór zespołów do przeglądu "SYLWESTER MIEJSKI | POZNAŃ 2014". Jeszcze do 3 listopada młode zespoły mogą zgłaszać własne aranżacje utworów Anny Jantar. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz występ w sylwestrowy wieczór.

Konferencja prasowa - SYLWESTER MIEJSKI 2014 / Fot. fot. K PicturesKoncert główny SYLWESTRA MIEJSKIEGO w Poznaniu poprzedzi występ trzech zespołów, które zaprezentują kultowe przeboje Anny Jantar w nowoczesnych, współczesnych aranżacjach oraz własne kompozycje. Zespoły zostaną wyłonione w ramach przeglądu, do którego nabór trwa do 30 października. W jury zasiądą m.in. kompozytor i aranżer Jacek Piskorz oraz córka piosenkarki, Natalia Kukulska. Przegląd to znakomita okazja dla debiutantów, którzy otrzymają nie tylko nagrodę finansową, ale będą mieli okazję wystąpić przed wielką publicznością w sylwestrowy wieczór.

Nowy Rok Poznań będzie witał pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc". Ten i inne wielkie przeboje Anny Jantar usłyszymy podczas koncertu głównego w wykonaniu poznańskich artystów z różnych pokoleń, którzy zaprezentują je w nowych aranżacjach. Nad kształtem muzycznym przedsięwzięcia czuwa kompozytor i aranżer Jacek Piskorz, któremu w doborze artystów i repertuaru pomaga córka piosenkarki, Natalia Kukulska.

Przed koncertem głównym szansę zaprezentowania się poznaniakom zyskają młodzi wykonawcy z aglomeracji poznańskiej – posłuchamy trzech zespołów wyłonionych w ramach przeglądu, do którego nabór ruszył 6 października. Aby wziąć udział w przeglądzie zespoły muszą przygotować własne aranżacje dwóch utworów z repertuaru Anny Jantar (z ogłoszonej przez organizatorów listy) oraz jeden utwór własny. Wraz z kartą zgłoszeniową (dostępną na stronie internetowej Estrady Poznańskiej) wymagane jest nadesłanie materiału demonstracyjnego video – w formie linku do youtube oraz zdjęcia grupowego zespołu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą kilkanaście zespołów, które 8 listopada wezmą udział w przeglądzie i przygotowane przez siebie utwory zaprezentują na żywo. W jury przeglądu zasiądą m.in. Natalia Kukulska i Jacek Piskorz.

Na zwycięzców czekają nie tylko nagrody finansowe (I miejsce – 3000 zł, II miejsce – 2000 zł, III miejsce – 1000 zł), ale również występ przed wielką publicznością w sylwestrowy wieczór. Regulamin przeglądu i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Estrady Poznańskiej: www.estrada.poznan.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.