Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6238 miejsce

Młodzi ostrowczanie w Sejmie RP

Młodzi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego zwiedzili miejsce, w którym zapadają najważniejsze decyzje dotyczące naszego państwa. Wizyta ta była efektem starań Zespołu Pomocy Koleżeńskiej, którego liderem jest Patryk Stępień.

 / Fot. ZED
Do takiej niecodziennej wycieczki została zaproszona Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Dwunastka”, prowadzona przez Fundację “Szkoła bez Barier”. Dzięki staraniom młodzieżowej grupy, Zespołu Pomocy Koleżeńskiej, podczas wizyty obecny był również poseł na Sejm RP - Zbigniew Gryglas. Dzięki temu młodzi mieszkańcy Ostrowca mogli zobaczyć, jak wygląda nie tylko miejsce, w którym zapadają decyzje dotyczące naszego państwa, ale także jak wygląda praca posła. Mogli porozmawiać z politykiem i zadawać mu pytania.
 / Fot. ZED
Pierwsza część wizyty, przygotowana przez Wszechnicę Sejmową, obejmowała m.in. zwiedzanie sali obrad sejmowych, czy sali kolumnowej, które doskonale znamy z telewizji, a młodzi ostrowczanie mają w nich zdjęcia! Ujrzeli również gabinet prezydenta i gabinet premiera, czy historyczne laski marszałkowskie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.