Facebook Google+ Twitter

Młodzi posłowie z łódzkiego w Skierniewicach

17 czerwca 2010 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Skierniewicach odbyło się spotkanie Uczestników XVI-tej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

17 czerwca 2010 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Skierniewicach odbyło się spotkanie Uczestników XVI-tej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży z województwa łódzkiego podsumowujące osiągnięcia.

Skierniewice reprezentowali Sebastian Woźniak i Marysia Broniarz z L.O. im B. Prusa. Spotkanie uświetniły występy artystyczne: mini-spektakl "Zemsta" A. Fredry wykonało koło teatralne z gimnazjum nr 2 w Dzierzgówku, oraz na zakończenie, wystąpił zespół ludowy z Łowicza. Uczestnicy dostali nagrody ufundowanymi m.in. przez Marszałka województwa łódzkiego oraz usłyszeli wiele gratulacji za podjęte działania od zastępcy prezydenta Skierniewic - Beaty Jabłońskiej, asystentki Posła PiS Dariusza Seligi oraz wysłannika Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Po części oficjalnej można było coś przegryźć, a to wszystko dzięki uczniom technikum hotelarskiemu i technikum organizacji usług gastronomicznych z ZSZ nr 3. Wielkie podziękowania otrzymał również dyrektor ZSZ nr 3 w Skierniewicach pan Henryk Kobyłecki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.