Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1745 miejsce

Młodzi proaktywni

Jeśli nie skończyłeś 30. roku życia i jesteś osobą niepracującą, masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Trwa kolejny nabór do projektu „Młodzi Proaktywni”, zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca.

 / Fot. Fot. mlodzi.fundacjaproaktywni.pl[plik 1 lewaProjekt „Młodzi proaktywni”, stanowi wsparcie dla osób młodych, pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY!

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników. Dodatkowym bonusem jest udział młodych ludzi w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do ich potrzeb i predyspozycji. Wszyscy uczestnicy projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych. Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i do miejsc stażowych.

Aby wziąć udział w projekcie „Młodzi proaktywni” wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki: mieć od 18 do 29 lat, być osobą niepracującą, tj. bierną zawodowo, nie uczącą się w trybie stacjonarnym, mieszkać na terenie Krakowa bądź powiatu chrzanowskiego. Studenci studiów zaocznych są osobami, które mogą wziąć udział w projekcie pod warunkiem spełnienia powyższych kryteriów.

Projekt „Młodzi proaktywni” jest realizowany przez Fundację Proaktywni oraz Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dla młodych osób szukających pracy i ze znikomym doświadczeniem zawodowym, skorzystanie z oferty stażu może być dobrą szansą na podjęcie zatrudnienia. Udział w projekcie ma zapewnić uczestnikowi zdobycie doświadczenia zawodowego w wybranej branży i wartościowego wpisu do CV. Jak wynika z prowadzonych statystyk, zdecydowana większość firm rekrutujących stażystów, oferuje im po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej http://mlodzi.fundacjaproaktywni.pl/formularz-aplikacyjny

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 01 50/ 12 626 00 95, e-mail: mlodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl oraz w Biurze Projektu: ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.