Facebook Google+ Twitter

Młodzi przedsiębiorcy na IV Europejskim Kongresie MiŚP w K-cach

Młodzi przedsiębiorcy dali się zauważyć w trakcie trwania, zakończonego niedawno, IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

EKMIŚP w Katowicach / Fot. : Fot. Archiwum RIG w KatowicachMłodzi przedsiębiorcy dali się zauważyć w trakcie trwania, zakończonego niedawno, IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej  w Katowicach stało się oficjalnym reprezentantem polskich Młodych Przedsiębiorców w European Confederation of Young Entrepreneurs (YES). Podczas IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (22-25.09.2014r.) Dimitris Tsigos, przewodniczący YES, przekazał dokument zaświadczający o tym fakcie na ręce zarządu organizacji.
Uzupełnieniem tematyki młodej przedsiębiorczości, szeroko poruszanej na tegorocznym Kongresie, była specjalna ścieżka tematyczna pn. "Europejskie Forum Młodych Przedsiębiorców" przygotowana przez Forum Młodych RIG w Katowicach.  W jej ramach odbyły się m.in. okrągły stół dotyczący kształcenia przedsiębiorców na uczelniach wyższych, praktyczne warsztaty Akademii Marketingu i Sprzedaży z zakresu personal brandingu, e-commerce oraz content marketingu, a także dwa panele dyskusyjne – „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście” i „Polskie StartUpy na starcie?”. Dodatkowo odbyło kilkanaście wydarzeń dla startupów i młodych przedsiębiorców w czwartym dniu Kongresu pn. "Start - your business - Up" oraz specjalny Startup Mixer połączony z Czwartkiem Social Media. Zaproszeni eksperci, współautorzy Manifestu, starupowcy, specjaliści gospodarczy, a także przewodniczący YES rozmawiali o możliwościach rozwoju i wsparcia dla młodych osób chcących prowadzić własny biznes. Patronatem Medialnym ścieżkę EFMP objęli: StartUp Magazine, Magazyn Pierwszy Milion, SocialPress.pl oraz Web.Gov.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.