Facebook Google+ Twitter

Młodzi uciekają z Facebooka na Instagram. Bo tam nie ma rodziców

Facebook traci popularność - taka szokująca informacja obiegła media. Z badań amerykańskich ekspertów wynika, że coraz więcej nastolatków ucieka z serwisu Zuckerberga. Dlaczego tak się dzieje?

 / Fot. Printscreen z FacebookaEksperci z Piper Jaffray, amerykańskiego banku inwestycyjnego, przeprowadzili badania, z których wynika, że w 2013 roku z Facebooka skorzystało o 10 procent mniej nastolatków niż wcześniej - informuje newsweek.pl

Młodzi opuszczają serwis Zuckerberga, ponieważ są na nim nieustannie kontrolowani - obserwują ich rodzice, bliscy, członkowie rodziny. Wybierają mniejsze, bardziej hermetyczne serwisy, ponieważ tam zwyczajnie mają większą swobodę.

Najwięcej nastolatków przeniosło się na Instagram - najbardziej popularny serwis, umożliwiający publikowanie zdjęć. W Polsce Instagram również zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością.

Wielu ekspertów uważa, że przyszłość internetu leży w filmach i że to one będą wkrótce cieszyć się największą popularnością. Wszystko wskazuje na to, że mają rację - na YouTubie jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe kanały, a publikowane na nich filmy zyskują masy widzów. Twitter doskonale zdaje sobie z tego sprawę, m.in. dlatego postawił na rozwój serwisu Vine. To drugi najchętniej wybierany serwis przez amerykańskie nastolatki.

A Wy z jakiego serwisu społecznościowego korzystacie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.