Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22096 miejsce

Młodzi w działaniu!

Członkowie Zespołu Pomocy Koleżeńskiej już nie raz pokazali, na co ich stać! Teraz szykują coś wyjątkowego!

 / Fot. LogoProgram The Homies Factory (Fabryka Ziomków), przygotowany przez Zespół Pomocy Koleżeńskiej, będzie realizowany w dwóch szkołach: Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Stanisława Staszica i Niepublicznej Szkole Podstawowej „Dwunastka”. Ale tak właściwie na czym on polega? Będą to spotkania edukujące młodzież z tych szkół.

Już 7 października do Ostrowca zawitają konsultanci ds. międzynarodowych i konsultanci ds. europejskich z Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach. Przeprowadzą zajęcia w LO nr 1 pt.: „Podsumowanie polskiej dekady w Unii Europejskiej”. Konsultanci ponowią swą wizytę 23 października, tym razem w NSP „Dwunastka”, gdzie przeprowadzą zajęcia pt.: „Podstawowe informacje o Unii Europejskiej”.

W połowie listopada przewidywane jest wyjątkowe spotkanie. Do I LO zawita wiceminister obrony, a wszystko dzięki młodym ludziom z ZPK!

Program objęty jest wieloma patronatami medialnymi: Echo Dnia, Fakty Ostrowieckie, LTVK Krzemionki czy Wiadomości Świętokrzyskie. Informacje więc można będzie śledzić w gazetach czy telewizji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.