Facebook Google+ Twitter

Młodzi z Łodzi chcą mieć wpływ na sprawy, które ich dotyczą

25 marca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej będzie miała miejsce pierwsza Łódzka Debata Młodzieżowa. Jest to jedna z trzech debat regionalnych, z których wnioski zostaną zaprezentowane na spotkaniu krajowym.

 / Fot. logoJeżeli jesteś młodą aktywną osobą, liderem młodzieżowym lub osobą pracującą z młodzieżą, debata jest miejscem dla Ciebie. 25 marca młodzi ludzie będą mieli szansę przedyskutować istotne dla nich sprawy z politykami, którzy podejmują decyzję w tych obszarach.

Debata jest jednym z trzech spotkań. Pozostałe odbędą się w Elblągu i Kielcach. Delegacje dziewięciu uczestników z każdego spotkania spotkają się by przedstawić i przedyskutować wyniki debat regionalnych na debacie krajowej w kwietniu tego roku.

Pomysłodawcą debat jest Stowarzyszenie Edukacja przez Internet, które dostrzegło lukę pomiędzy potrzebami młodzieży a ofertą miasta czy województwa. Projekt "Małe kroki, wielki postęp" realizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Elbląg Europa z Elbląga oraz INSPIRATORNIA z Łodzi.

Efektem debat będzie zarówno rozpoznanie głosu młodzieży, jak i stworzenie rekomendacji dla władz w zakresie polityki młodzieżowej.

Organizator debaty regionalnej w Łodzi zaprasza wszystkie chętne do uczestnictwa osoby do zgłaszania się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.mlodziez.org.pl. Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu (www.mlodziez.org.pl) oraz u organizatorów pod numerem: 695 263 098 lub adresem: lodz@mlodziez.com.pl

Ten projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskie w ramach Programu "Młodzież w działaniu". Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.


Plakat

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.