Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3623 miejsce

Młodzież ze Zduńskiej Woli odwiedziła schroniska dla zwierząt

Stało się już tradycją, iż właściciele schroniska dla porzuconych i bezdomnych psów i kotów w podsieradzkich Czartkach zapraszają młodzież z przedszkoli i szkół z całego regionu.

Młodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr AndrzejakTym razem schronisko „Funny Pets” w Czartkach w gm. Sieradz odwiedzała młodzież i dzieci ze Zduńskiej Woli. Na wizytę w schronisku młodzież przywiozła zebraną karmę dla psów i kotów, ale i koce czy ręczniki, które są niezbędne w takim schronisku.Młodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr AndrzejakMłodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr Andrzejak


Młodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr Andrzejak Goście mogli obejrzeć jak pracuje gabinet weterynaryjny, jak funkcjonuje codziennie schronisko, ale jednak największą frajdą maluchów cieszył się bezpośredni kontakt ze zwierzętami.Młodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr AndrzejakMłodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr Andrzejak Dzieci z przedszkola jak i młodzież szkolna mogła wykonać niezbędne prace pielęgnacyjne przy zwierzętach, czyli wyczesać psa, posprzątać na wybiegu u psów czy wyjść z czworonogiem na spacer, ale i pobawić się z kotami.Młodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr AndrzejakMłodzież z wizytą w schronisku dla psów i kotów / Fot. Piotr AndrzejakW rozmowie z gości ze Zduńskiej Woli usłyszeliśmy, iż jest to nie ludzie, aby osoby dorosłe wyrzucały zwierzęta, które im się już znudziły, albo zaczynają chorować.Tym małych przyjacielem należy się trochę miłości i czułości od ludzi, które je kochają, dlatego przyjechaliśmy do tego schroniska z naszej szkoły dodali uczniowie zduńskowolskich szkół.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.