Facebook Google+ Twitter

MMA Attack 2 odbędzie się w kwietniu w Katowicach!

Organizacja MMA Attack uderzy po raz kolejny. Już 27 kwietnia br. uwaga miłośników mieszanych sztuk walki skupi się na katowickim Spodku.

Oficjalny plakat promujący galę MMA Attack 2. / Fot. Plakat galiDariusz Cholewa, założyciel i właściciel powołanej do życia w 2011 roku organizacji MMA Atack, zdradził datę i miejsce najnowszej gali: druga odsłona imprezy odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.

Skąd wziął się pomysł na zorganizowanie gali MMA właśnie w tym kultowym miejscu? Na oficjalnej stronie MMA Attack czytamy, że: "przede wszystkim ze względu na to, że Śląsk to region, w którym sporty walki są szczególnie popularne".

Jak informują organizatorzy gali MMA Attack 2, w kolejnej odsłonie "wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników". Jeśli więc ktokolwiek oglądał z zaciekawieniem wcześniejsze zmagania w formule MMA, nie zawiedzie się również i tym razem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Za pierwszym razem nie robili im problemów, to i teraz nie powinno być żadnych zagrywek ze strony KSW.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na dobrą sprawę, to tym chlebem powinny najeść się zarówno KSW, jak i MMA Attack. Może więc obejdzie się bez nieczystych zagrań. Chyba, że właściciele osobiście staną w oktagonie, bądź między ringowymi linami ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.