Facebook Google+ Twitter

MMA: Bazelak przyjął zaproszenie Pudziana. Będzie walka byłych strongmanów?

Kamil Bazelak podjął rękawicę rzuconą przez Mariusza Pudzianowskiego, zgadzając się tym samym na rozstrzygnięcie wszystkich zaszłości między byłymi strongmenami na ringu.

O tym, że obydwaj panowie nie darzą się sympatią, wiedzieliśmy od dawna. Przypomniał o tym po raz kolejny na gali KSW 18 Mariusz Pudzianowski, który naśmiewał się z porażki "Vanderleia" z Kamilem Walusiem, jednocześnie wyzywając Bazelaka do pojedynku.

Na odpowiedź Bazelaka nie musieliśmy długo czekać. Udzielił ją poprzez swoją stronę internetową. - Przyjmuję twoje zaproszenie. Podjąłbym się walki już teraz, niestety z powodu kontuzji jestem wyłączony z treningów na 2 tygodnie, potem czeka mnie jeszcze rehabilitacja.

Być może walka odbędzie się podczas kolejnej gali KSW, jednak ostatnia porażka Bazelaka każe wątpić w tę możliwość. Dlatego też w dalszej części oświadczenia czytamy o walce bez udziału kamer i mediów. Miałaby się ona odbyć na poniższych zasadach:

1. "Sparing" odbywa się w ringu
2. "Sparing" trwa 2 rundy po 5 minut. Pomiędzy rundami jest minutowa przerwa. W przypadku nierozstrzygnięcia robimy jedną 5 minutową dogrywkę.
3. Każdy z nas [zawodników] ma po dwóch sekundantów (może być też tylko jeden – kwestia do uzgodnienia).
4. "Sparing" kontroluje sędzia z np. ALMMA (osoba bezstronna). To również kwestia do uzgodnienia. Może być też inny sędzia nie związany z ALMMA.
5. Podczas "sparingu" nad naszym zdrowiem czuwa lekarz, który udziela pomocy w razie nagłego wypadku podczas walki.
6. Podczas "sparingu" kierujemy się Regulaminem Walki federacji KSW odnośnie uderzeń dozwolonych i niedozwolonych.

Czekamy na odpowiedź Pudziana i federacji KSW!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

lukas
  • lukas
  • 13.03.2012 14:17

ksw 19 Bazelak vs Pudzian- nie chce oglądać bazelaka powiem szczerze z Pudzianem bo po pierwsze wiem że walka będzie nudna bo sie zasapie zara kamil i dostanie kontuzji....wolalbym ziobaczyc lesnar vs pudzian albo oveerem vs pudzian a moze le banner z pudzianem bo Jerome ma kontrakt na dwie walki a z wypowiedzi marcina wynika na to ze nie bedzie na 19 sie bil- moim zdaniem te walki byly by zdecydowaniue emocjonujace a nie walka z bazelakiem czy sappem co kontuzji by dostali juz sylvia - pudzian chce obejrzec tylu jest rywali ze juz nie ma miejsca na wymienianie ale mam nadzieje ze do ktores z tych pojedynkow w najblizszym czasie dojdzie xd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niby walka, a nie walka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.