Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2188 miejsce

MMA: Polacy w czołówce europejskiego rankingu

Mamed Khalidov i Jan Błachowicz zostali wybrani najlepszymi zawodnikami MMA w swoich kategoriach wagowych w Europie. Grudniowy ranking opublikował prestiżowy serwis www.groundandpound.de.

Mamed Khalidov- najlepszy europejski fighter w wadze do 84 kg / Fot. Artur Szczepański (licencja Creative Commons 3.0)Po ostatnim zwycięstwie nad Jesse Taylorem podczas KSW17 Khalidov umocnił się na pierwszym miejscu w wadze do 84 kg. W tej samej kategorii wagowej miejsca w czołowej "10" zajmują jeszcze piąty Michał Materla i szósty, były zawodnik UFC, Tomasz Drwal.

Dzieki zwycięstwu nad Rameau Thierry Sokoudjou awans na 1 miejsce w rankingu wagi półciężkiej zaliczył Jan Błachowicz. Polak wyprzeda w nim znakomitego Francuza, walczącego w UFC, Cyrilla Diabate.

Spadek z pierwszego miejsca wagi ciężkiej zaliczył najlepszy polski grappler wagi ciężkiej Damian Grabowski. Wyprzedziła go legenda z Rosji Fedor Emelianenko. Dzięki zwycięstwu podczas ostatniej Gali MMA Attack na 10 miejsce wdrapał się Michał Kita.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.