Facebook Google+ Twitter

MMS: Potrącił kobietę i zbiegł z miejsca wypadku

Krajowa droga numer 12 na odcinku Sieradz - Kalisz jest zablokowana. Około godziny 13, doszło tutaj do wypadku. Kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystkę. Kobieta w stanie krytycznym została zawieziona do szpitala.

Droga krajowa nr 12. / Fot. Piotr AndrzejakDroga krajowa nr 12. / Fot. Piotr AndrzejakKierowca zbiegł z miejsca wypadku, policja urządza blokady drogowe, aby złapać uciekiniera. Jak się dowiedziałem na miejscu zdarzenia, prawdopodobnym sprawcą wypadku był młody mężczyzna, poruszający się czarnym samochodem osobowym podobnym do Hondy. Jak mówią świadkowie do których udało mi się dotrzeć, samochód ma uszkodzoną przednią szybę i słupek z prawej strony.

Jak poinformowała rzecznik sieradzkiego szpitala, pani Grażyna Kieśniewska - ranna kobieta obecnie znajduje się na oddziale anestezjologi i intensywnej opieki medycznej. Jej życie jest zagrożone, kobieta ma obrażenia wielonarządowe, bezpośrednio zagrażające życiu kobiety.

Dzień później...

Droga krajowa nr 12. / Fot. Piotr AndrzejakJak powiedział mi dziś rzecznik sieradzkiej policji Paweł Chojnowski, wciąż nie udało się ustalić kim jest sprawca wczorajszego wypadku w Sieradzu. Kierowca, który potrącił kobietę, zbiegł z miejsca zdarzenia, najprawdopodobniej w stronę ul. Wiejskiej i dalej w kierunku Wróblewa. Stan rannej kobiety nadal jest bardzo ciężki.

Sieradzka policja prosi wszystkich świadków zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny, pod bezpłatnym numerem tel. 997 (112 z tel. komórkowych). Linia czynna jest cała dobę. Policja gwarantuje całkowitą anonimowość.
Jak poinformował naczelnik ruchu drogowego sieradzkiej policja aspirant Janusz Grdeń, sprawcza wypadku z 11 marca, z ul. POW, około godz. 10.00 w dzisiejszym został zatrzymany i przewieziony do sieradzkiej komendy.
Sprawcą wypadku okazał się 33-letni mieszkaniec Sieradza, wcześniej nie karany, posiadający prawo jazy, sprawca w dniu wypadku poruszał się swoim samochodem.
Rzeczniczka sieradzkiego szpitala pani Grażyna Kieśniewska powiedziała: "Stan rannej kobiety w tym wypadku nadal jest bardzo ciężki, pacjentka nadal przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

to sie nazywa konskie zdrowie :))fotki jak na zrobione z kom to i tak ładniuchne +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakość zdjęć nie jest najlepsza bo były robione tel.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Informacja może i ciekawa, ale zdjęcia na pewno nie.
Może dlatego, że mnie takie tematy " nie podchodzą" do fotografowania.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uciekającym potrącaczom mówimy - stop!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.