Facebook Google+ Twitter

MMS: Tragedia na rozpoczęcie roku szkolnego

Dziś około godz. 10.00 w miejscowości Męcka Wola, młody kierowca jadący Fordem Orionem, potrącił trzy osoby, które wracały z rozpoczęcia roku szkolnego.

Uszkodzony Ford Orion / Fot. Piotr AndrzejakDo zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Jak poinformował Wiadomości24.pl, naczelnik sieradzkiej drogówki Janusz Grdeń, kierowca poruszał się z nadmierną prędkością. Można to wywnioskować z długości śladów hamowania, jakie pojazd zostawił na miejscu zdarzenia. Ta odległość to około 90 metrów.

Młody kierowca uprawnienia do prowadzenia pojazdów, uzyskał w styczniu 2008 roku. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu sprawcy tragedii.

Takiej odległości potrzebował kierowca do zatrzymania pojazdu / Fot. Piotr AndrzejakRozpoczął się rok szkolny i coraz więcej dzieci i młodzieży porusza się po naszych drogach. Miejmy większe baczenie na tych bezbronnych użytkowników drogi, oni nie mają najmniejszej szansy przy zderzeniu z ciężkim pojazdem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Na tą chwile w szpitalu przebywają jeszcze dwie ofiary,chłopak u którego wykonano stabilizacje kończyny dolnej z dalszą diagnostyką w dniu jutrzejszym,u jednej z poszkodowanych wykonana jest diagnostyka medyczna t.j CT i inne. Trzecia z ofiar opuściła szpital.

Komentarz został ukrytyrozwiń

co z poszkodowanymi??

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie, bo informacja jest tylko kierowcy, a jeśli nic poważnego, to dlaczego w tytule "tragedia"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co to za trzy osoby i co im się stało?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.