Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6041 miejsce

MMS. Tragiczny wypadek koło Sieradza

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na trasie nr 480 z Sieradza do Burzenin. Wskutek zderzenia dwóch aut, dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a jedna jest poważnie ranna.

Zniszczone pojazdy / Fot. Piotr AndrzejakDo tragicznego wypadku doszło wczorj na trasie z Sieradza do Burzenina, na miejscu zginęły dwie osoby - kierujący samochodem dostawczym i pasażerka samochodu Renault; kierowca tego samochodu
walczy o życie.

W tej chwili technicy policyjni pod nadzorem prokuratora zbierają ślady, które pomogą wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Na miejsce wypadku udał się Dariusz Olejnik, starosta sieradzki. Jak poinformował Wiadomości24.pl, rzecznik sieradzkiej policji asp. Paweł Chojnowski, ze wstępnych ustaleń i z tego co wstępnie zeznaje naoczny świadek tego tragicznego wypadku, sprawcą prawdopodobnie będzie kierowca białego samochodu dostawczego.

Miejsce tragicznego wypadku / Fot. Piotr AndrzejakJadący w kierunku Sieradza kierowca białego samochodu na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwny pas, w wyniku czego zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem Renault. Dokładny przebieg tego tragicznego wypadku wyjaśnić mają powołani w tej sprawie biegli. Można nadmienić, że w miejscu gdzie doszło do wypadku drogowcy położyli nową nawierzchnię, w trakcie i przed tym wypadkiem padał deszcz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.