Facebook Google+ Twitter

MMS: Wypadek w Baszkowie

Dziś około godz. 16.40 na trasie z Sieradza do Warty doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam dwa auta osobowe i motocykl. W wyniku zdarzenia zginęły dwie osoby, kierowca jednego z aut i motocyklista.

 / Fot. Piotr AndrzejakNa miejscu, by wyjaśnić przyczyny tego tragicznego wypadku, pracują policyjni technicy. Trasa z Sieradza w kierunku Warty i Turku będzie zablokowana jeszcze około 2 godziny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ewelina
  • Ewelina
  • 01.05.2011 10:28

W tym wypadku motocyklistom był Bartek... Nie znałam go ale wiele o nim słyszałam. To nie on był winny! To właśnie on został przygnieciony przez jeden z tych samochodów i zginą... Miał zaledwie 19 lat! Miał dla kogo żyć! Miał wspaniałą dziewczynę i rodziców, przyjaciół i przede wszystkim pasję, którą kochał... Powiedział kiedyś, że jeśli zginie to w przekonaniu że robił to co kochał, motocykle. Teraz oglądając filmy o nim i jego grób na którym codziennie się pali mnóstwo zniczów, grób o kształcie motocykla, łzy napływają do oczu... :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda
  • Magda
  • 17.04.2011 21:58

Żeby się wypowiadać, dowiedz się najpierw kto zawinił!!!! Motocyklista był niewinny!!! A poza tym większość motocyklistów ginie przez nieuwagę osób kierujących samochodami!!! Tacy jeżdżą bezmyślnie!!! No tak, bo tak najlepiej powiedzieć... MOTOCYKLISTA !!!! Chociaż prawie zawsze to oni giną przez głupote ludzi za kierownicą!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już motocykliści wyjechali na drogi?! Chciało by się powtórzyć hasło ubiegłorocznej kampanii policyjnej "Idzie wiosna - będą ..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

5 jest za refleks i zdjęcie, nie za tragedię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.