Facebook Google+ Twitter

Mobilizacja w Legii. Warszawski klub gra z Górnikiem Zabrze

Za niespełna godzinę na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie Legia spróbuje przełamać swoją niemoc. Czy kolejni górnicy, tym razem z Zabrza, okażą się dla Legii rywalem nie do przejścia?

“Górnik” to zły znak

Słowo “górnik” po dzisiejszym meczu może się legionistom bardzo źle kojarzyć. Szachtar - niedawny przeciwnik Legii w walce o Ligę Mistrzów po ukraińsku znaczy właśnie “górnik”. Jeśli Legia nie wygra dzisiejszego meczu określenie może się stać na Łazienkowskiej słowem tabu.

Mobilizacja w zespole

Zawodnicy mistrza Polski zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, mają świadomość, że muszą je wygrać. W wywiadach zawodnicy stołecznego klubu przyznają, że wygrana w tym meczu to konieczność. Jak twierdzi Piotr Włodarczyk, aby to osiągnąć trzeba strzelić bramkę i myśleć o zdobyciu następnych. Cztery porażki z rzędu to zdecydowanie zbyt dużo. Mistrzowi nie przystoi tak grać i zawodnicy mają tego świadomość.

Czy terapia Houlliera pomoże?

Gdy Jerzy Dudek popełnił błąd w meczu przeciwko Manchesterowi United, trener Liverpoolu nie posadził Dudka na ławce, a wręcz przeciwnie, stawiał na niego coraz częściej, twierdząc, że tylko tak zawodnik nie popadnie w traumę i skupi się na grze. Taką właśnie metodę chcą zastosować trenerzy legionistów. Może zwycięstwo przywróci im wiarę we własne umiejętności i pozwoli grać jak na mistrzów przystało?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.