Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6116 miejsce

Mobilne aplikacje przyszłości.

Aplikacje przyszłości, które coraz częściej stają się nieodłącznym elementem życia. W pracy, w domu w podróży. Zbiór najciekawszych i najchętniej pobieranych.

 / Fot. Me Aplikacje mobilne podbijają serca Polaków każdego dnia. Począwszy od aplikacji zagranicznych skończywszy na aplikacjach stworzonych przez naszych rodaków. Czego szukamy w sklepach aplikacji mobilnych? W sumie tego co zawsze, czyli rozrywki. Skupiliśmy się, my czyli użytkownicy również na aplikacjach praktycznych, które ułatwiają i organizują nam życie oraz takich, które ułatwiają nam komunikację. Wszystkie te aplikację są bezpłatne i dostępne na platformie Google Play.
Zacznijmy od przyjemnej strefy rozrywki. Jesteśmy zasypywani informacjami, reklamami o ciągle nowych grach. Czy je pobieramy? Oczywiście! Co lepiej umyli nam drogę do pracy, wykład na studiach, czy daleką podróż? Chwila relaksu przy chociażby wykreślankach jest jak najbardziej pożądana. Nie mogą nas ominąć gry klasyki jakim jest pasjans, sudoku czy chociażby statki. Któż nie zna kultowych gier Candy Crush Saga. Czy uwielbianego przez nastolatków zwierzaka Pou, który został pobrany już ponad 100 milionów razy. No i nie może w tym zestawieniu zabraknąć hitu ostatnich miesięcy czyli Quizwanie, którego popularność wzrasta każdego dnia, nie bezpodstawnie, jest najbardziej wciągającą grą w jaką grałam. Rozrywka to również muzyka, ułatwia nam to polska aplikacja Open FM.
A co z komunikacją? Oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie. Z każdym, z mamą, tatą przyjaciółką, babcią! Nie musimy mieć konta na Facebooku, żeby w łatwy i prosty sposób komunikować się. Wiadomo, Messenger w bardzo nam to ułatwia, ale jeśli nie mam konta na Facebooku? Wystarczy pobrać WhatsApp i już nasz kontakt jest prostszy! Komunikacja to nie tylko słowa, smsy i e-maile to również zdjęcia! Tak, dzięki Instagram’owi również się komunikujemy, w bardzo łatwy sposób, niekiedy zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów, czyż nie? :) Oczywiście, nie możemy zapomnieć o Snapchat’cie, gdzie można umieścić krótki przekaz słowny, ale również zdjęcie, czyli w bardzo łatwy sposób możemy przedstawić to, jak się dzisiaj czujemy, czy gdzie dziś jesteśmy! Jeszcze bardziej podrasowaną wersją Instagram’a jest Flipagram, gdzie tworzymy filmik ze zdjęć dodając swój ulubiony kawałek. Tutaj z naszymi komunikatami trafiamy do sprecyzowanej grupy odbiorców, czyli naszych znajomych, a co w sytuacji kiedy chcemy przekazać informację, komunikat większemu gronu osób? Umożliwia nam to polska aplikacja Radius, dzięki której nasz status z informacją trafi do wszystkich osób w promieniu 0,1km, 0,5km a nawet 5 km! Działa ona na bazie naszego GPSu, jej zagraniczna wersja o nazwie Yik Yak zyskała niesamowitą popularność wśród nastolatków w Stanach Zjednoczonych.
Po chwili relaksu trzeba powrócić do życia. Trzeba zapłacić rachunki, kupić synowi nowy strój piłkarski oraz dojechać do teściowej na obiad. Pod tymi wszystkimi aspektami naszego życia mogą się kryć i kryją aplikacje mobilne. Coraz częściej płacimy nasze rachunku, wysyłamy przelewy poprzez aplikacje naszych banków. Choć kupowanie poprzez aplikację mobilną Allegro nie jest tak popularne, lecz ilość pobrań ciągle rośnie. Z dojazdem do celu może łączyć się wiele przeszkód. Pomoże nam je pokonać na pewno Yanosik, który informuje nas o aktualnej sytuacji na drodze. Między innymi o fotoradarach, kontrolach drogowych, patrolach policji, wypadkach oraz o odcinkowych pomiarach prędkości. Nie każdy ma to szczęście, aby poruszać się własnym samochodem i pozostaje mu skorzystanie z komunikacji miejskiej. Tutaj niezbędną aplikacją jest Jakdojade.pl, stworzona przez poznańską grupę. Aplikacja osiągnęła już ponad milion pobrań! Dostępna w większych miastach w Polsce, która ułatwia poruszanie się komunikacją miejską. Bez względu czy jesteś mieszkańcem od urodzenia, czy dopiero co się przeprowadziłeś.
Polecam pobranie wyższych aplikacji, ponieważ z każdej z nich korzystałam i użytkowanie ich zadawala moje wymagania. Potwierdzeniem przydatności jest również bardzo duża ilość pobrań każdej z nich, liczba która ciągle rośnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.