Facebook Google+ Twitter

Mobilny punkt krwiodawsta i szwajcarski zegarek

Krewniacy, fundacja propagująca honorowe krwiodawstwo, we współpracy z marką Roamer, producentem wysokiej klasy szwajcarskich zegarków, stworzyły wyjątkowy przedmiot! Zegarek Roamer Competence z limitowanej serii Krewniacy wspomoże zakup mobilnej i niezwykle nowoczesnej stacji krwiodawstwa.

 / Fot. KrewniacyDochód ze sprzedaży czasomierza przeznaczony zostanie na zakup najnowocześniejszego autobusu, zbudowanego zgodnie z wytycznymi fundacji i przygotowanego do pobierania krwi - najbardziej pożądanego lekarstwa. Fundacja Krewniacy posiada już jeden taki pojazd, autobus imienia Jana Pawła II, lecz wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu szpitali na krew, chce powiększyć swoją flotę.

W tym celu powstanie 999 egzemplarzy zegarka, który oprócz doskonałego szwajcarskiego mechanizmu o automatycznym naciągu, na tarczy posiada logo fundacji Krewniacy, a na motylkowym zapięciu paska zawiera informację o grupie krwi właściciela. W skład, każdego z zestawów wchodzi zegarek, osiem sprzączek bransoletowego zapięcia z wygrawerowanymi grupami krwi, oraz certyfikat. Wszystko to znajduje się w eleganckim opakowaniu z logo Krewniaków. Ten sporych rozmiarów zegarek (koperta ma średnicę 42 milimetrów) będzie mówił wiele o swoim właścicielu - osobie świadomej problemu jakim jest brak krwi potrzebnej do ratowania życia!

Akcję wspierają znane osoby ze świata mediów i sportu - do grona ambasadorów należą Marek Siudym, Małgorzata Lewińska, Przemysław Saleta, Andrzej Supron, Grażyna Wolszczak, Radosław Pazura i Marcin Velinov.

Zegarki można znaleźć w najlepszych salonach jubilersko-zegarmistrzowskich w całym kraju, np. w Warszawie w salonie "odCzasu doCzasu" w Złotych Tarasach. Cena tego wyjątkowego zegarka to 4999 złotych. Całkowity dochód ze sprzedaży zegarka Krewniaków przekazany będzie na rzecz fundacj!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.