Facebook Google+ Twitter

Moc listopadowych propozycji od olsztyńskich bibliotek

Listopad tuż tuż, a wraz z nim kolejna dawka ciekawych propozycji przygotowanych przez olsztyńskie biblioteki. Warto zajrzeć w kalendarze tych instytucji, bo naprawdę jest w czym wybierać.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny
w Olsztynie
już 3 listopada zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Książki. Rozmowa będzie toczyła się wokół książki Andrzeja Mularczyka Każdy żyje jak umie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Starym Ratuszu.

Wciąż jeszcze można wziąć udział w konkursie Krótki film o Miłoszu, ogłoszonym przez bibliotekę w październiku. Filmy można nadsyłać na adres Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej do 10 listopada bieżącego roku.
Szczegółowe informacje na stronie biblioteki

Ciekawie zapowiada się również propozycja Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego, skierowana do bibliotekarzy. Tematem głównym będzie Budowanie e-tożsamości bibliotek. Do uczestnictwa w Forum Nauczycieli Bibliotekarzy placówka zaprasza 9 listopada o godzinie 12.00.
Więcej informacji można pozyskać na stronie stronie instytucji.

Kalendarz imprez Miejskiej Biblioteki Publicznej jak zawsze wypełniony jest po brzegi niezwykle interesującymi propozycjami.

Już 1 listopada w filii nr 5 odbędzie się wystawa fotografii Katarzyny Kobusińskiej Zambia. Kraina ludu Bemba. Zdjęcia autorki z pobytu w Zambii będzie można oglądać do 10 listopada.

4 listopada odbędzie się wyjątkowe spotkanie, które z pewnością zainteresuje filologów. Gościem filii nr 5 będzie Ryszard Świątkowski z tematem
Dlaczego epika, liryka i dramat, czyli u początków literatury europejskiej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Trochę literacko, nieco teatralnie, a przy tym jesiennie - tak zapowiada się 18 listopada dla 4-latków z Przedszkola Literackiego. Zajęcia literacko-teatralne odbędą się pod hasłem Szukamy jesieni w książkach. Rozpoczęcie spotkania o 10.15 w filii nr 2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.