Facebook Google+ Twitter

Moda kocha piłkę nożną

W maju był istny wysyp pokazów mody: Łapińska, Bohoboco, Kupisz, Simple. Ale w czerwcu pojawi się prawdziwa plejada: Jean Paul Gaultier, Escada, Gino Rossi, Georges Hobeika, Agatha Ruiz de la Prada, Igor Chapurin, On AuraTout Vu, F-Couture.

Pokaz mody Simple - kolekcja Zima 2012/2013 w elektrowozowni Warszawskiego Metra / Fot. J.A.KwiatkowskiNawet jak na polskie warunki, takie pokazy mody zdarzają się rzadko i należą do najbardziej prestiżowych imprez. Największe gwiazdy ze świata mody i piłki nożnej specjalnie przyjadą do Warszawy, aby w stylowy sposób uczcić turniej Euro 2012 oraz 15. urodziny FashionTV. Z tej okazji stolica będzie świadkiem trzech wyjątkowych imprez.

Już 8 czerwca, w dniu otwarcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012, w niesamowitym miejscu, bo na tarasie widokowym 30. piętra Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się klubowy FashionTV Sky Lounge. Na wybiegu zagoszczą piękne modelki i światowa muzyka. Osobiście nie pamiętam takiej fantastycznej lokalizacji dla pokazu mody. A szczególnie tej nocy widok na rozżarzoną emocjami i światłem Warszawę może być bezcenny. Tym bardziej, że Pałac Kultury znajduje się w samym centrum największej w Europie, mającej powierzchnię aż 120.000 m2, warszawskiej Strefy Kibica.

12 czerwca wszystkich Polaków czekają prawdopodobnie największe emocje związane z meczem Polska-Rosja. Ale tego samego dnia tuż po meczu swój czas będzie miał świat mody. W Teatrze Wielkim polskie i międzynarodowe gwiazdy, przechodząc po najdłuższym w historii teatru czerwonym dywanie zaprezentują pokazy kreacji przygotowanych przez: Jean Paul Gaultier, Escada, Gino Rossi, Georges Hobeika, Agatha Ruiz de la Prada, Igor Chapurin, On Aura Tout Vu, F-Couture. Polskich projektantów będzie reprezentować Eva Minge, najsłynniejsza polska projektantka, przedstawiająca swoje kolekcje podczas światowych tygodni mody. Dodatkową atrakcją będą koncerty gwiazd - wystąpią Patricia Kaas oraz Natalia Lesz. Równie istotnym elementem gali będzie aukcja charytatywna na rzecz organizacji Diambars, która zajmuje się prowadzeniem szkółek futbolowych oraz budową i organizacją szkół w Afryce. W ramach aukcji zlicytowane zostaną wyjątkowe pamiątki futbolowe przekazane przez najbardziej znanych piłkarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.