Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8483 miejsce

Moda na Krzysztofa Kononowicza

Szóste miejsce w wyborach na prezydenta Białegostoku, niecałe 2 proc. poparcia, a mimo to były kandydat bije rekordy popularności. Jego spoty wyborcze wciąż są chętnie oglądane, a słynny sweter a la Kononowicz na Allegro osiąga cenę nawet 395 zł.

Spoty wyborcze Kononowicza obejrzały w internecie prawie 3 tysiące osób, a sam kandydat jest częstym tematem informacyjnych programów telewizyjnych.
– Śmieszny i odważny, do kampanii wyborczej wniósł dużo humoru – tak o Kononowiczu mówi Dominika, uczennica warszawskiego liceum.

W internecie można kupić najróżniejsze produkty firmowane jego nazwiskiem. Czapka uszatka, kubek do herbaty, adres mailowy, olejny portret z wizerunkiem Kononowicza, portfel z napisem “żeby niczego nie było”, a także Paszport Polsatu Krzysztofa Kononowicza to najciekawsze oferty. Niewątpliwie jednak największym zainteresowaniem cieszy się sweter w charakterystyczne wzory, którego cena wywoławcza na internetowej aukcji wynosiła 2 zł. I już przekroczyła sumę 390 PLN.

– Politycy są śmieszni i kiepscy, a Konnonowicz ich przebija – tak popularność Kononowicza komentuje Michał, instruktor alpinizmu. – Traktowany jest jako żart i stąd te gadżety – dodaje z uśmiechem.

–Kojarzy się z Kiepskim (Ferdynandem - bohaterem komediowego serialu telewizyjnego), jest śmieszny – mówi Kasia studentka z Warszawy, która zapewnia, że nie głosowałaby na Kononowicza. – To tak jakbym wybrała kabaret – tłumaczy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chyba Allegro, nie alegro :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.