Facebook Google+ Twitter

Moda na Mazowsze? Zacznijmy od folkloru!

Ostatni czwartek astronomicznego lata zdecydowanie upłynął pod znakiem polskiej turystyki - czasu podsumowań oraz debiutów. To ostatnie tyczy się projektu "Moda na Mazowsze", który promuje mazowiecki design, smaki oraz miejsca.

 / Fot. Klarysa MarczakAkcja ambientowa, została zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną oraz Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną, której to "owocem" jest projekt "Moda na Mazowsze". Jest on swoistym zaproszeniem społeczeństwa do odkrywania tego, co w tym nieodkrytym dotąd regionie Polski jest najpiękniejsze, czyli: jego korzeni, mazowieckich specjałów kulinarnych, sposobów spędzania wolnych chwil, czy przejmności wynikającej z łączenia tradycji z nowoczesnym designem. O ostatnim punkcie mogliśmy przekonać się już podczas akcji promocyjnej, odbywającej się na Skwerze Hoovera w Warszawie.

Wszyscy, którzy akurat znajdowali się w okolicach warszawskiej starówki mogli tu przyjść i podziwiać wystawione na stoisku produkty prezentowane przez firmę "Folkownia", której shoowroom znajduje się przy ulicy Chmielnej 43. Marta i Artur Borowicz - właściciele, postanowili uciec ze świata korporacji i podążać za swoimi marzeniami.

Czytaj więcej: http://imprezymiejscatrendy.eu/wydarzenia/item/3599-moda-na-mazowsze?-zacznijmy-od-folkloru.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.