Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21067 miejsce

Model European Union Strasbourg 2014 czeka na Ciebie!

Model European Union Strasbourg to prestiżowa symulacja procesu decyzyjnego Unii Europejskiej, która co roku skupia około 180 ambitnych Europejczyków. Masz od 18 do 26 lat, interesujesz się polityką europejską i znasz języki? Aplikuj!

 / Fot. Anna WładykaUczestnicy konferencji obradują przez tydzień w budynku Louise Weiss (Parlament Europejski), dyskutując dwa wybrane wcześniej tematy związane z bieżącą polityką europejską. Wszystko odbywa się w atmosferze profesjonalnej, lecz bardzo stymulującej i przyjaznej. Każdy traktuje bowiem powierzoną mu rolę poważnie, ale czas na relaks też się znajdzie: organizatorzy troszczą się o to, by zapewnić wieczorem bogaty program kulturalny, od zwiedzania Strasburga łodzią na tematycznych zabawach skończywszy.

Oprócz możliwości poszerzenia wiedzy, konferencja daje uczestnikom także unikatową szansę poznania innych Europejczyków oraz nawiązania trwałych przyjaźni. To prawdziwa szkoła życia i dorosłości zarazem.

Kolejna, ósma już edycja wydarzenia, odbędzie się między 29 marca a 5 kwietnia 2014 r. Aplikacje do poszczególnych ról (dziennikarz, w tym dziennikarz prasowy, fotoreporter i operator, a także europoseł, minister, lobbysta i tłumacz) są otwarte i potrwają do 5 stycznia. Gotowi na wyzwanie? Nie czekaj! Aplikuj!

Więcej szczegółów na:

http://meu-strasbourg.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.