Facebook Google+ Twitter

Modelka o obfitych kształtach w kalendarzu Pirelli. Przełom w świecie mody?

W kalendarzu Pirelli na 2015 r. znajdzie się zdjęcie modelki tzw. "plus size". Nie byłoby w tym niczego wartego uwagi, gdyby nie fakt, że to pierwszy tego typu przypadek, gdy modelka o obfitych kształtach znalazła się na łamach tego wydawni

http://instagram.com/p/qSH8UbEUH-/?modal=true / Fot. Zrzut ekranu InstagramW kalendarzu słynącym ze zdjęć bardzo szczupłych modelek pojawi się Candice Huffine. W branży modowej mówi się o rozmiarze XL i rzeczywiście gdybyśmy postawili obok siebie np. Anję Rubik i Candice Huffine, zobaczymy, jak dalekie od promowanych przez kolorowe magazyny rozmiary ma jedna z bohaterek nowego wydania kultowego kalendarza.

Sama modelka twierdzi, że mamy do czynienia z symbolem. "Zaproszenie mnie do tej sesji – najbardziej ekscytującej na świecie – jest znakiem, że coś się zmienia" - powiedziała i dodała, że nie zniechęca się tym, że na wybiegach nadal królują bardzo szczupłe kobiety - podaje TVP.pl.

Kalendarz Pirelli na przyszły rok jest inspirowany takimi symbolami kobiecości jak Brigitte Bardot. Oprócz Candice Huffine znajdą się w nim gwiazdy światowych wybiegów: Adrianna Lima czy Raquel Zimmermann. Już to może świadczyć o tym, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i nadal sprzedaje się widzom, jako ideał, bardzo określony typ modelki. Choćby Candice miała być kontrapunktem dla typowych modelek, jej występ w prestiżowym kalendarzu jest bardzo ważny, bo pokazuje, że piękno niewiele ma wspólnego z tym, co widzimy na okładkach kolorowych magazynów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

akompaniować temu*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za bzdury. Każdy sobie maca co chce, czy to kości czy 150 kilo sadła, ale generalnie kobiece piękno i tak tkwi głównie w twarzy, włosach, oczach, a nie tym co poniżej. To poniżej ma harmonijnie akompaniować z tym powyżej. W znacznej większości przypadków harmonijny akompaniament realizuje się poprzez zwykłą figurę: nie za grubą, nie za chudą, po prostu zdrową.

Nie wiem jak spasiona na kalendarzu Pirelli jest pani Huffine, ale na zdjęciach w Google jak na mój gust jest zaniedbana, powyżej optymalnego BMI. Nie widzę sensu promowania niezdrowego trybu życia -tym razem z drugiego końca szali. Ale ja się modą generalnie nie zajmuję, a moda, jak wiadomo, generuje bardzo wiele rozmaitych debilnych trendów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Boże!! nareszcie normalna kobieta.(wieszaki do szafy)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nareszcie! Bardzo dobrze,że zaczyna sie coś zmieniać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.