Facebook Google+ Twitter

Modestep zagra w marcu dwa koncerty: w Warszawie i w Łodzi

Modestep wyrobili już sobie opinię dzikich koncertodawców w Polsce - elektroniczna publiczność, lubująca się w nieprzewidzianych rave'ach i zdzieraniu obcasów, ucieszy się pewnie z tej wieści: Modestep wracają do Polski już w marcu.

 / Fot. okładkaBrytyjczycy występujący pod pseudonimem Modestep specjalizują się w mniej lub bardziej ciężkich odmianach dubstepów - mieszają delikatne intra z agresywnymi rozwinięciami, eksperymentują z tempem i intensywnością, i dodają do tego wokale, odśpiewujące niezbyt wyrafinowane wersy, ale przecież nie o to tutaj chodzi. Sednem sprawy jest umiejętność sprowokowania publiczności do szaleństwa, oderwanie stóp od podłogi: i to się im zdecydowanie udaje.

Modestep w Polsce pojawią się w ramach "Evolution Theory Tour" (tytuł zapowiadanej na najbliższą przyszłość płyty Modestep) oraz Face the Music, cyklu elektronicznych imprez organizowanych przez agencję Illegalbreaks i House. Niebawem dowiemy się także, kto będzie ten koncert supportował.

Koncerty w Polsce kolejno odbędą się 2 marca w Wytwórni w Łodzi i 3 marca w Basenie w Warszawie. Kto szuka więcej informacji na temat zespołu oraz organizatora, może zajrzeć na te strony:

www.modestep.com
www.facebook.com/modestep
www.illegalbreaks.com

Bilety są już do nabycia za pośrednictwem:
www.ticketpro.pl
www.biletin.pl
www.muno.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.02.2013 10:47

zdecydowanie warto!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.